E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako stavis normalne folije na staklima, nece izbledeti nikad. A gepek vrata mora ponovo da se skidaju ,jer ima tu jos svasta da se radi. Kikikikikikiki. Jes da sam dva puta montirao gepek, ali zato i radi kao kaseta. Ma bre autic pucka.

Link to post
Share on other sites

Moja prepruka je da se ne stavlja folija na zadnje staklo. Zadnja tri auta su mi vagoni, sve sam zatamljivao, a na nijednom nisam stavljao na zadnje staklo. Strasno je nepregledno kad se vozi nocu, a posebno u rikverc.

Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.de/itm/Original-BMW-E39-5er-Sonnenschutzrollo-elektrisch-Heckrollo-/151743431978?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item23549d052a

Ne znam da li je Touring ili Limo BMW E39

@Sale Sombor ima samo za E46 Touring nema cak ni za mene, ali poslao sam mail

Link to post
Share on other sites

@ Sale, Vlada

Apsolutno se slazem, jo karavan :-). Nema ih mnogo u komplet fabrickom M paketu...prednji branici se ne računaju posto su isti kao kod limuzine.

@Kosmajac

Hvala, vidjao sam ove zajebancije na ebay-u, u sustini mogu jos malo da se svercujem dok ne dodje bebac :-)

E39 je jedan od poslednjih modela koji mi trenutno ima budućnost klasika, po meni...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Malopre sam te video u centru Pirota si se parkirao,proso sam sa skuter,inace auto ti je vrh :-D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Haha pa da bas preko puta Kralja si bio,sledeci put probaj 20m nanize (Carsija),mnogo je bolje ;-)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Link to post
Share on other sites

Hvala.

Pa ipak, dosta sam se lomio da li da stavljam fabričku ili multimediju ali prelomilo je to to je fabrička realno poprilično zastarela i to to trebam da rasturim pola auta.... Isti novci su u pitanju 350 .

Link to post
Share on other sites

Hvala.

Javiću utiske kad ugradim.

Ako mi veruješ pre 2 meseca sam kupio zadnji lonac, pre jedno godinu dana sam napravio prphromske zavrsetke i nikako da ga odradim.

U medjuvremenu sam resio i srednji lonac da zamenim pa sad jurim to.

I kad već radim izduv najverovatnije ću postaviti dupli (tj. i sa druge strane). Ovako nešto..

post-52939-0-88182000-1441395087.jpg

Link to post
Share on other sites