E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlična stvar ove gaće mada bi bilo bolje da nisu tange jer meni i dublje od presvučenog ima pacera od kamenčića. Sjebao sam se pre neki dan kada sam ga oprao, ima po haubi tragova kamenčića a sav je u prvoj boji, greota da mu farbam haubu, probaću da je ispoliram a ako ne ide tražim polovnu u fabrički istoj boji ali perfektnoj, ako je to uopste moguće naći.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ova ne lupka :-) .

Inače sinoć čačkam dijagnostikom auto i da aktiviram el. ventilator klime kad ono cvrc. Probam Dis-om, probam Inpom i ništa. Naravno prijavi mi u dme-u grešku za ventilator.

A letos sam ga promenio i već se nerviram kako trebam da skidam hebeni branik da bi ga ponovo menjao kad danas vidim da je signalna žica na konektoru napred totalno iskorodirala, ali totalno nema je.

IMG_20160214_163951.jpg

Sreća pa sam ostavio konektor sa starog pa sam skunuo taj pin i prelemio kod mene...

Sitnica ali zajebava....

Link to post
Share on other sites

To je felna koju bih voleo na svom autu, blizu sam odluci da nabavim 16-cu all season, gy 4 season,crossclimate ili neki p7 cinturato

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Inače ovakve slične sam imao na prošlom autu :preved:

IMG_20130501_132207.jpg

Mislim da je na ovim "novim" za nijansu veći falc. Za moj ukus pristojna felna za e39...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Pošto mi je tiha patnja da vozim x5, rešio sam od svog auta da napravim jedan :-) .

Počeo sam od džipovskih guma...

Evo ga zimski set. Felne 8,5jota, et 13, 17". A gume su 215 60 r17 malo smo ih razvukli ali zbog visine zida se to ne vidi baš mnogo :-) .

Suma sumarum povećao sam visinu auta za oko 2cm u odnosu na letnji set, što je i bila namera.

IMG_20161116_130507.jpg

IMG_20161116_130649.jpg

IMG_20161116_130547.jpg

IMG_20161116_130529.jpg

Jedva su stale, vrlo malo prostora ima, čak mi se čini da vrlo malo kače na "korubu" pozadi kad se namota puni.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Kupio sam neku zajebanciju za kodiranje ključeva pa sam se malo zaneo.

Imam ih koliko hoćeš :D, svi šljakaju. Ako nekom treba nek se javi....

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...