E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

Lep. Ovo sa M Optic ti je visak, ja to ne bih stavljao. Al ovo sa zmigavcima hocu i ja. I pokusavao neki lik da mi to kodira, kaze ne moze , nova verzija softwera pa ne ide. Kad sam bio u Smederevo sam svratio kod cuvenog Borka u Radincu, on kaze ne moze to tek tako lako, mora zica da se izvede iz pozicije, nema sanse da se iskodira. :prankster2: :prankster2: Vozi covek F10, kaze evo i na mome eFu ne moze to. Hahahahaha

@Sicko: Reci mi drug koji softwer i kakav kabl zavrsavaju posao?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ja sam nešto slično radio (bez te postave samo :( ), kod neke žene na NBG (nešto smešno mi tražila da sašije to, tipa 500 din!). Tako da Leone savataš prvu šnajderku i 500 dingera :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam nešto slično radio (bez te postave samo :( ), kod neke žene na NBG (nešto smešno mi tražila da sašije to, tipa 500 din!). Tako da Leone savataš prvu šnajderku i 500 dingera :D

Ma nije do para, nego lepse kad Sicko to organizuje.

Link to post
Share on other sites

Sicko, jedno pitanje za tebe:

Vozio si limuzinu (doduse dizelku), a sada karavan,

RECI MI KAKAV JE STO SE TICE BUKE? Jel bucniji od limuzine?

Siri se porodica, vozimo i kera, kolica, svasta u kolima... planiraju se letovanja, zimovanja, pocinjem i ja razmisljati o Vagoncetu, ili kuki i trecoj tablici :)

Link to post
Share on other sites

Sicko, jedno pitanje za tebe:

Vozio si limuzinu (doduse dizelku), a sada karavan,

RECI MI KAKAV JE STO SE TICE BUKE? Jel bucniji od limuzine?

Siri se porodica, vozimo i kera, kolica, svasta u kolima... planiraju se letovanja, zimovanja, pocinjem i ja razmisljati o Vagoncetu, ili kuki i trecoj tablici :)

Moj covek, ja imam troje dece i psa... Mene ni vagonce ne krpi. Kad se ide na duze staze (zimovanje ili letovanje), obavezan je i krovni kofer od 520 litara.

Link to post
Share on other sites

Pa što se buke tiče meni je ista, mislim strujanje vazduha itd. Malo se više čuje pozadi od limuzine na oštrijim,odsečnim rupama mislim na zavesicu, plastike, ali ništa strašno.

Gledaj da bude nivelirung mnogo dobra stavar i na mečki i na bmw-u ga imam :rolleyes:.

O prednosti karavana neću da pričam.

Link to post
Share on other sites

A dobro to sto se trim cuje i zavesica....mosh misliti.

Mislio sam na buku od auspuha i tockova, da se ne dovikujemo ali dobro to je to(mada kada deca jaucu pozadi manje ih cujes ako je buka).

Onda kada budem prelazio sa e39 na sledecu 5-ticu, wagonce i meni ne gine. Znas, ja kada krenem za vikend kod mojih, u gepek stane ker, puska i jedan kofer, eventualno jos laptop i nesto obuce, sitnica.

A pozadi Malac u decijem sedistu, kolica, dubak i dva kofera, napred zena i ja.

Ne bih tovario na krov, jednom sam stavio ves masinu na rostilj gore na e39, ljuljalo se kao da sam u jugu...

Bolje je karavance, za kera moze i korpa sto ide na kuku, lepo izgleda na karavanu, (dok limuzini stoji ko piletu sise), i ja onda mogu da nastavim sa sirenjem porodice. A posle kada dodje i trece (ako Bog daa, a planiramo), videcemo sta dalje.

E60 ne izgleda lose u wagon varijanti, taman imam godinu dana da razmisljam o tome :)

Link to post
Share on other sites

I moja je tako radila, ali sada sam nasao foru: Kad me pita koliko ostajemo, ja smanjim za dva tri dana, cisto da uspemo da se spakujemo.

A kada sam kupovao e39, ona se zalepila za e46 kupe, ono jeste lep.....ali TI SI ZENO TRUDNA! i sada vidi da sam bio u pravu. Uzela je najveca moguca kolica za bebca, dvoja vrata bi mi skratila zivot za pola....sa decijim sedistem i vezanjem klinca...klinac i ona njena kofercina pozadi ne staju.

Sinoc sam joj rekao da uzimamo jos jedan auto, i to karavan, bila je svadja u kuci, ali videce da sam opet u pravu, jos da uzmem automatik i da bude krem koza, odma ce da pristane.

Jedno je samo bila u pravu:

Kada sam resio da bude e39, ja sam se bio zalepio za auto od clana ovde, 528 registrovanog kao 520 sa alcantarom, nasminkan maksimalno, zdrav auto, dobar!

Ona ni da cuje, hoce kozu i to je zadnja crta sto podvlaci. Smetao mi manji motor dok se nije porodila, sada.... sta malac radi od kola sa sokicima, plazmom, pelenom, vodom, cokoladom....nema tih para koliko bi to smrdelo da nije koza.

To joj priznajem,

ali cim opet ostane trudna, ja karavana uzimam odmah!

Link to post
Share on other sites

Drugari, bez da se ljutite ... ja na more putujem sa dvoje dece i ženom i sve stane u gepek e36ice sedan :). Ono što ne može da stane u gepek, ne treba nam. U kabini nema prtljaga :) na to sam alergičan! :)

Link to post
Share on other sites

Drugari, bez da se ljutite ... ja na more putujem sa dvoje dece i ženom i sve stane u gepek e36ice sedan :). Ono što ne može da stane u gepek, ne treba nam. U kabini nema prtljaga :) na to sam alergičan! :)

Ok, i na te stvari sto nosis dodaj kolica, dubak, kupalo za bebu, a i ker mora da dise u gepeku... :blink:

Sledece godine ce opet biti Dete, nova Beba, i ker, sto opet znaci: kolica. dubak, kupalo, i manje mesta na zadnjem sedistu jer ce tada biti dva deteta.

Kera se ne odricemo, gde mi tu i on.

Link to post
Share on other sites

U tim stvarima su bila kolica i krevetac (rasklopivi), kofer i dve torbe :P (i moja snorki oprema)

Dogodine nema više kolica na moru, ćera sada ima pune 2. A dubak nisam imao ni za jedno dete, ionako ga fizijatri ne savetuju, hranilicu nisam nosio, tih 14 dana može da jede iz kolica :D. Prvo dete sam kupao u kadici, grejanje vode na idelnu temp a drugo sam posle fazon 20ak dana odma u tuš kabini preko ruke sa odokativnom vodom ... evo je živa i zdrava :D Kera nemam, dok deca ne dođu bar do prvog osnovne.

Al napomena, bez da se neko naljuti :) svako je najpametniji za sebe.

A sa ženom, vodio sam ratove oko stvari, ranije smo nosili koliko hoćeš a obučemo 10% stvari na moru ... dosta cunjamo preko dana (takav odmor volimo) pa noću uglavnom bude ili neka kratka šetnja ili zabod ... sada nosimo isključivo ono što će da se nosi ... u koferu ima više dečijih stvari ... ja sam čovek prost, nosim jako malo stvari :)

EDIT: Inače smatram da je karavan bolji od sedana, može više a za isto :D (da ne bude da hejtujem karavane).

Link to post
Share on other sites

Ovo pocinje da lici na forum tipa Saveti roditelja, Prednosti i mane bracne zajednice, Kako se spakovati za putovanje... Zanimljivo... I am watching you...

Link to post
Share on other sites