E39 525ti M54B25 Wagonče


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Veliko hvala kolegi Vranjinu sa foruma što mi je napravio "zvrčku" pa mogu da radim ovo...

Za divno čudo na e39 ne može da se iskodira da se prilikom otključavanja/zaključavanja auta, rasklapaju/sklapaju retrovizori. Posle male intervencije i par ulemljenih žica sada je to moguće...

PS. Morao je čovek dva da mi pravi jer sam jedan spržio :dance3: :dance3: , od čitavih 6 žica pomešao sam + i - , retard...

Link to post
Share on other sites

cek da preciziramo, jel ti je radilo na ono dugme pre na vozacevim vratima pre toga ili je bilo neispravno? ne kontam jel ti namestio da prilikom otkljucevanja kola se to radi, ili ti je namestio da radi + to :)

Link to post
Share on other sites

Ma da radilo dugme normalno. Ali me nerviralo sto moram da ga pritisnem da bi mi se otklopili/zaklopioli retrovizori. E a sad se zatvore kad zaključam auto a otvore kad otključam auto. Naravno dugme mi i dalje radi, mogu i njime...

Nadam se da sam jasan.

Link to post
Share on other sites

Uhvatila me neka manija oko sredjivanja auta :pilot:

Danas sam montirao legendarno podkrilo i xenone u maglenke (6000K). Sad moram da menjam ili u farovima (4300K) ili u maglenkama mnogo se razlikuju...

IMG_20150222_142142.jpg

IMG_20150222_142127.jpg

Link to post
Share on other sites

Ma ukrasce ti ovo, imas ljude koji skupljaju kapice, jedna po jedna ima da nestaje. E jedino ako auto drzis u dvoristu ili garazi, onda si siguran. :)

Link to post
Share on other sites

Ne mogu oni da kradu koliko mogu ja da narucujem. :lol: Džabana su par dolara samo...

Ma sijalice su promenljive... Videću.

Meni su krali te kapice svaki put kada sam stavio. Na kraju sam kupio ove:

4-x-ANTI-THEFT-PADUAN-RODA-BAN-VALVE-CAPS-BAN-VALVE-DUST-PENUTUP-UNTUK-BMW.jpg_220x220.jpg

i stoje još uvek :D (preko godinu dana)

Link to post
Share on other sites