Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa evo da se i ja pohvalim pocinjem mali ☺ novi projekat uz pomoc kolege sa foruma (stevanmil) kome se stvarno zahvaljujem na pomoci postavljam supercharged na moj motor , kompresor sam vec uzeo , interculer sam vec uzeo , crijeva su uzeta vecina njih jer neki djelovi nisu stigli pa se mjera nezna tacna , narucena dva blow off ventila , cukica unutrasnja u kabinu od pritiska , mjerac pritiska za motorni prostor , nosac cu ove nedelje da napravim , bice posla jer hocu da to izgleda perfektno

Link to post
Share on other sites

oko motora nemora nista da se radi jer fabricki djelovi mogu da trpe pritisak do 0,8 bara a mi se mo ici do 0,4 -0,5 bara neka zlatna sredina pa kolegi je izasao sa 2.5 motorom i swap 2.8 klipovima i radilicom na nekih 280 -300 ks ja vec imam preko 240 ks pa koliko god da mi da meni je dosta a trebalo bi da pozamasno bude

Link to post
Share on other sites

Koju si mapu ubacio?

Moj 330i je fabricki imao el. Vent. I nisam imao problema al sam ja ubacio i visko i spoljni elektricni za svaki slucaj i nema nikakve razlike,visko nisam cuo nikad.taj tvoj mora da je blokirao...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ja sam radio mapu ;)

Pedja me vec pretekao u odgovoru :D

Moze da trpi do 0,8 bara ali icemo na nekih 0,5 neku zlatnu sredinu , i obavezno frount mount intercooler , nova mapa naravno da to bude sve tip top

Vec sjutra se ide sa kompresor :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

e da vidimo ovo kako ce da ispadne... bas me zanima i jedva cekam

Bit ce brzo ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

vinko evo cekam djelove - dva blow off , reducir , silikonska vakum crijeva, traku za izduvnu granu , satice od boost,vakum air fuel i oil temperature, sondu za air fuel , i nosac za satove, BMC filter je stigao , mapa je gotova neso ju je uradio (Torque) , brzo ce stici sve to u ovih 10-dana i da neso provjeri i nasteluje pritisak na bov ventilima

Link to post
Share on other sites

Idemo malaaa :) Pedjoni, aj sklapaj to vise, da doruckujes one Audije po PG ;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Pri kraju je projekat Pedja samo ceka par djelova da stignu i onda :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing:

Link to post
Share on other sites

Pri kraju je projekat Pedja samo ceka par djelova da stignu i onda :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing: :driv_ing:

Pedjin auto je primjer kako treba da se uradi e46 coupe, sve za cistu desetku, al mislim da je najvise trebalo zivaca... svaka cast ;) respect

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Pedjin auto je primjer kako treba da se uradi e46 coupe, sve za cistu desetku, al mislim da je najvise trebalo zivaca... svaka cast ;) respect

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Kad je merak u pitanju zivci su dobro javi ;)

Kad bi imali dyno u Cg da ga okrenemo jedan krug kada se sve zavrsi :D

Link to post
Share on other sites