Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj je bio dostupan iskreno onaj nisam mogao naci bez nov a cjena mu je 5000e tako da je to puno para dati u nasim uslovima , a i ovaj ce dati dosta snage i vise nego sto treba

Link to post
Share on other sites

grane moram omotati jer vise nisu fabricke nego prohromske i troduplo se brze griju nego sto bi fabricka , sto se tice interculera sto je ofarban nije puno boje naneseno cisto samo sa se uhvati malo da se vidi u braniku, jeste sada izgubio malo bolje hladjenje ali ne sada toliko

Link to post
Share on other sites

radice on svoj posao, nije boja nalivana na njega nego samo prsnuta ,sto bi trebali oni fabricki sto su obojani da ih bace ili da im nece hladiti , on je postavljen da direktnom udaru vjetra nista ga ne blokira ,uglavnom hvala na upozorenju StunterSM forum je tu da se pomognemo koliko mozemo

Link to post
Share on other sites

nisam upucen nesto u to sta farba smeta hladjenju itd, ali mogu da zamislim kako ce dobro da izgleda kada se nazire narandzasto kroz bubrege. Podseca me na G Power. Jos i kljesta kociona u narandzasto, samo da ne bude mnogo sareno, j***m li ga....

Link to post
Share on other sites

nisam upucen nesto u to sta farba smeta hladjenju itd, ali mogu da zamislim kako ce dobro da izgleda kada se nazire narandzasto kroz bubrege. Podseca me na G Power. Jos i kljesta kociona u narandzasto, samo da ne bude mnogo sareno, j***m li ga....

Ne bih ja nista vise dirao sto se tice farbanja , ovako kad se podigne hauba daje jedan kontrast lep za oko , kad bi se jos nesto dodalo u boji postalo bi kic ovako boja samo naglasava o cemu se radi da zagolica mastu :D

Ali prelepo je ispalo sjutra radim mapu za njega.

Odje bi dobro legla brembo klijesta sa 6 klipa sa,porse kajena sa 350mm i csl gepek ....

I da mi ga pedja proda :P :D

Link to post
Share on other sites

Hladnjak može eventualno da se "farba" anodizacijom, tj eloksiranjem. Ofarban hladnjak je isto to i zapusen hladnjak.

Ali dobro, sigurno negde na internetu pie da je to ok.

Link to post
Share on other sites

E ko ce mi reci neko ko je ofarbao bjelom bojom glavu i zutom bojom strutbar ,makse marko axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax, a za interculer neka ga sada ovakav lako je kupiti drugi to je najmanji proglem

Link to post
Share on other sites

Neso jos koji dan da dodu djelovi i eto ga kod tebe.u garazu sinoc ga ne stigosmo sastavit ja i ti ali sad poslije svetaca napadamo

Cim prodju svecevi , napadamo :D

Link to post
Share on other sites

Da napomenem boja na slici u i realnosti dva svijeta ovako na slici izgleda kao krec boja .... :D

Link to post
Share on other sites