Recommended Posts

Malo kasnim sa predstavljanjem automobila... Ovo je moj auto, imamo 2000 km za mesec i po dana, i vrlo sam zadovoljan. Ima nekakav osnovni paket opreme, jedino je šiber izuzetak. Imam još jedan seta felni uz njega, originalne 16 inča, uskoro će one na njega sa zimskim gumama. Od ulaganja sam mislio da ubacim trokraki volan sa komandama i da dobijem tempomat i ksenone. Koliko bi me koštalo to zadovoljstvo, šta mislite....?

imag0619.jpg

imag0618.jpg

Link to post
Share on other sites

Lep karavan. Trokraki volani sa komandama i airbagom se krecu od 150-250e, zavisi od stanja volana i prodavca. Povezivanje u Beogradu kosta oko 30e i nije problem za ugradnju.

Napisi u profilu odakle si, kako bi znali da te uputimo kod majstora koji znaju to da odrade.

Xenone imas na kupujem prodajem a ima i forumasa koji ih prodaju.

P.S. Daj neku fotku unutrasnjosti.

Link to post
Share on other sites

Hvala, fotografisaću unutrašnjost, mada je klasika koliko sam primetio upoređujući sa drugima, samo je jako dobro očuvan. Bio sam na pregledu kod Bate na Mirjevu i on mi je rekao da postoji ta mogućnost, bilo bi dobro zbog tempomata, jer dosta sam na otvorenom putu. Sad moram potražiti po otpadima ili gde već rasturaju automobile volan. :prankster2:

Link to post
Share on other sites