Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej sve je super nema sta ali ovaj enterijer je bas nekako meni bezveze...nekako mi nije to to...samo da su sedala neka druga boja, nijansa bilo bi sve superiska, bar meni ...izvinite ali....a i evo da kazem vladi ovde posto poruke ne cita..vlado kad planiras da mi posaljes tablice, saobracajnu, cd i jos po nesto...mislim i ovo je glupo sto ovde pricam ali drugacije ne vredi...

Link to post
Share on other sites

Nisi video uzivo...idi do pere vidi ima on to u jednoj kocki bas lepo izgleda....taj materijal...

Link to post
Share on other sites

Zivo me zanima uz sta ste uklopili ovo ljubicasto na sedistima?

Ajde ovo sivo u sredini moze da prodje ali kadica je teska ciganija.

Cudno je na slici, nije ljubicasto nego je prevrnua koza pa daje takav utisak. Nisi uzivo video..

Link to post
Share on other sites

jedino moze da se desi da je kamera malo uvrnula nijansu. ali ako je ovakva ljubicasta, ma od kakvog god materijal sasivena, nije to to. i ovi tapaciri na vratima su isto bezveze, sve je nenormalo bolje kad je fabrika....

Link to post
Share on other sites

ja da sam imo 4000e za sredjivanje mozda bi ga na mesec popeo,ali nisam. i necu vise da jedem govno, dosta je. taj auto je proslost. jos da sredim neke repove sto mi se vucu od njega i ja sam super...pozdrav svima ljudi i hvala na odvojenom vremenu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ja sam im lepo reko da taj m20 klapara. sad sto drugari nisu hteli da ga otvaraju, ja sta da im radim. vidis da ovaj sto ga uzo nema poima sa zivotom...slusajte ljudi da je taj auto bio za nijansu bolji, ne bi ga niko video ni za 5000e, ali ja nisam imao vise volje da se mlatim sa njim...samo ja znam sta njemu fali i koj mu je zub kvaran...mozda ce neko da kaze gledaj ga majmun sad kenja a kad ga prodao prica kako je super. da auto je super za tu kintu sto sam ga ja prodao, mozda je mogo jos koji evric odozgo ali neka im je alal... ali nikako direktora vladu da nateram da mi vrati tablice , saobracajnu i cd player...nikako da se otkacim te kocke...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

evo mene ponovo ovde...kod ovog predivnog izdanja...

tu sam jer moram da upozorim ostale clanove foruma...taj bmw sam prodao 21.07.2014...od tad ja svaki dan molim vladu stankovica da mi posalje tablice , saobracajnu, kintu za prenos ( koji je sam obecao, ja je nisam trazio ) , cd-player pioneer...pa se onda tu umesao i miki ( stunter sm ) i rekao da je paket kod njega ali da ceka saobracajnu i cim ona stigne , salje mi to sve odma...i od toga nista nije bilo... umedjuvremenu me vlada laze da je poslao paket ali da se negde zagubio i da ga cekam ...posle toga mi vlada javlja kako mu je auto odneo pauk , a sa njime i moj paket...ahahahahahahahahah...pa to ja mogu da napisem celu pricu za decu koju su oni meni napricali...na kraju sam rekao vladi da cu sve ovo sad ispricati na forum. jer zelim da ljudi znaju sa kim imaju posla...onda je sinoc mene vlada poznvao i reko da ce mi otkinuti glavu ako nesto kazem o njemu...e to sad vec prerasta u neki kriminal i pretnje...a sam je kriv za sve....ako ja poginem mlad i zelen,,,znacete ko mi je doso glave...ja bi iskreno voleo da neko dodje i da vidim kako izgleda to maltretiranje... drugari sa foruma,,,, kad prodajete ili kupujete nesto, vodite racuna oko papirologije , dogovora i svega sto ide uz to....jer vidite sta sve moze da vas zadesi...pretnje i ne planirane zajebancije... :e30:

ja sam odustao od svega...sutra cu otici do supa da prijavim za tu saobracajnu i tablice , tako da bi bio miran...a Vlada K.Stankovic i Miki-stunterSM neka trljaju glavu...a mozda njih sve to i ne interesuje...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.