Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa pre bi onaj turcin iz norveske sto je kupio auto ,vratio meni bmw ,na lepe oci, nego ovi saobracajnu i ostalo...

otidji u sup i odjavi auto, napisi izjavu i dobices odjavu i bez tablica i saobracajne i zavrsi tu tuznu pricu da nebi morao svaki dan da dramis na forumu...

Link to post
Share on other sites

otidji u sup i odjavi auto, napisi izjavu i dobices odjavu i bez tablica i saobracajne i zavrsi tu tuznu pricu da nebi morao svaki dan da dramis na forumu...

jel znas ti kako leskovcanin kaze NECU............................................................... OCU BOLI ME K>>>C... mada ja nisam iz leskovca ali tu smo blizu

Link to post
Share on other sites

stvarno ne kontam sta pise. sta moderatori, ban...

pa nesto si pricao tamo bezveze i to je...ahahahahahahah zezam se bre nemam poima...ej ja mislim da ovde treba da se stavi tacka i da ovaj post ide u vecna lovista....ko je sta vido i cuo , to je ...mozda je nesto naucio, mozda neko misli da sam ja nenormalan...ali ja sam ovde sve reko istinu i samo istinu....ja se izvinjavam ako sam bio dosadan, morao sam to da podelim sa vama...da ne zaboravite jedno, ja sam ispao glup...pazite se....laznih prijatelja i drugara...sve ih je vise...po sanovnicima ih zovu crvi...meni dolaze svake noci...dave me i hoce da mi otkinu glavu... :blink: :blink: :blink: the end

Link to post
Share on other sites

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: sto te zovu konj pffffff,a od kad iiiiiiiiiihaaaa ...

Link to post
Share on other sites

ja bi vas molio da ne upadate ovde sa vasom saobracajnom...jer sad ovde ima 5 saobracajne...motor m50 koji je izvadjen iz moje kocke je kod mikita, i on takoreci nece nikad da dobije te papire za njega... usrali su motku nacisto...a tako smo mogli lepo da obavimo poso...ali vazno je da su oni uzeli kintu, jer verovatno im je do nje samo stalo, po svaku cenu... ej rekoh zatvaramo pricu ja opet kenjam...al moram, ne mogu da se setim svega...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

A bre jos mi ih nema tablice , saobracajna i cd-player sto ga Miki smotao....auuuuu dokle vise da cekam...nemoguce da to putuje brzom postom ovoliko dugo. Jeste da je to velika udaljenost 300km ali ovo se mnogo oduzi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.