Drift u krug-KAKO?


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kum i ja redovno gasimo asc na njegovom pa ga malo zanesemo, kad ima neka lepa krivina na uglacanom asfaltu. Sta ce mu biti.. Ne treba siliti auto taj na parkingu u krug, ali jebes bmw-a ako ga nekad ne zaneses, pa makar bio i mrtvi dizel. Meni to jako smeta na karavanu ix sto ne moze da se zanosi kad nije sneg

Ne budi siguran da ne moze, uspesno odradjeno vise puta :)

Link to post
Share on other sites

Moze da se iskrivi ko kuja, ali ne moze lepo da se zanosi. Naravno po suvom. Bzvz je ako nema snega ili kise. Uglavnom rwd zakon.

Mirko ja ti na miseluku pre neki dan masem ko kreten, Zeljko i ja stojali ti iskulirao bracu za medalju :acute:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Pokušavao sam da par puta driftujem u krug, čisto da probam, i ne uspjeva mi.

Auto ide u krug skoro kao normalno, iako sam isključio DSC (svijetle 2 lampice-isključeno sve) i gas do kraja u 1. brzini i čujem da gume proklizavaju.

Koliko sam gledao na klipovima ne bi trebalo da ima tu neke mudrolije ali eto ja ne uspjevam.

Imam osjećaj kao da je zbog dobrih guma, kao da je veliko trenje pa ne može. Gume su 225/45/r17 GoodYear Eagle F1, ljetne. Ili možda nema dovoljan broj obrtaja pa treba benzinac?

Imate li savjet kako kako da pomenuto odradim?

Brate zavaren diferencial i gotov poso

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja ti necu objasnjavati ali evo ti mojih par snimaka. Tako odes negde i samo gas gas gas.

Link to post
Share on other sites

Nije mu nista bilo, samo okvir od tablice sam izllizao. Tada je sve bilo amaterski: kamera, kamerman, vozac.

Hteo sam samo liku da pokazem kako da se uci. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...