Drift u krug-KAKO?


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozes do prekosutra tako :D nema sper i jos gore je na mokrom, pre bi se na suvom okrenuo...

kreni u prvu i na pola krug prebaci u drugu da vidis kako ce da se okrene :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

na ovome snimku se cuje da je neki jaci motor :D a sta cemo mi sa 1.8 motorima?cekati zimu da sneg padne :lol2: ma ja bi se usudio ali se bojim da nesto ne sj...m na kolima <_< mada sam zimus malo po snegu cisto probao da vidim kakav je osecaj,jos letnje gume bile :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kad je slabiji auto, sve zavisi od asfalta, npr idite u neli grad u unutrasnjosti i probajte na onom celavom usijanom asfaltu kako se driftuje. Dacu primer Cacka, tamo se ljudima ne trose gume kakav je asfalt, gripa nema nigde i zadnji kraj samo leti.

Link to post
Share on other sites

Jeste, mi u Cacku kupimo jednom gume i to ti je vecno. Lebdimo iznad asfalta kao onaj japanski voz.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Kao maglev :)

I ja sam iz cacka drug, znam kakav je asfalt to je toliko celavo da nije normalno, veruj da je nebo i zemlja razlika u trajanju guma, ali zato tamo po gradu nema kocenja.

Link to post
Share on other sites

Ma znam druze, imas pravo, vozim i ja cesto svuda po Srbiji, ali u vecini gradova ti je tako. Ne racunajuci BG i NS. Putevi haos. Nego sam se ja malo nasalio, ne uzimaj za zlo. Izvinjavam se za off

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kao maglev :)

I ja sam iz cacka drug, znam kakav je asfalt to je toliko celavo da nije normalno, veruj da je nebo i zemlja razlika u trajanju guma, ali zato tamo po gradu nema kocenja.

Kad padne kisa krece zabava :D ili kad operu ulice kao u mom slucaju :D
Link to post
Share on other sites