Recommended Posts

Imam problem od danas sa unutrasnjim svetlom i podizacima. Kad dam kontakt ne gase se odmah svetla nego rade kao pre kad ugasim auto, podizaci mi ne rade na kontaktu nego samo kad otvorim vrata kao pre kad je auto bio ugasen, ne znam uopste zasto se to desava kao da svetla i podizaci vise ne reaguju na kontakt bravu. Da li je neko imao slicnih problema ili neko mozda zna resenje?

Link to post
Share on other sites

imao sam identicni problem na mom proslom autu.

resio sam tako sto sam na vozcevoj strani auta raskaocio prekidac onaj sto stoji na bravi na stubu, i zamenio osigurac za podizace koji je pregoreo

sve ce ti raditi jedini se nece paliti svetlo u kabii kad otvaras tvoja vozaceva vrata, dok sa otvaranjem ostalih vrata radi.

bavili su se elektricari sa problemom ali kopanje je instalcije je bilo na vidiku a onda je majstor resio na ovaj nacin, laksa varijanata mnogo, nista me nije kostala,a radi sve da kazem

Link to post
Share on other sites

prekidac sluzi za unutranje svetlo, tako da otkaci i probaj, nisi procitao sta sam ti napisao, i meni su radili podizaci samo kad otvorim vrata

Ako bi raskopao taj prekidac ne bi mu podizaci radili ni kad otvori vrata....da nije nesto do brave???

Link to post
Share on other sites

Pa ne verujem da je do brave jer kad otvorim vrata pali svetlo kao sto treba isto tako kad podignem kvaku pali se svetlo, jedini problem je ja mislim sto kao da svetlo i brava nisu povezani sa kontakt bravom a ne znam otkud to odjednom...

Link to post
Share on other sites

Jesam i sve je ok.. Pocinjem da sumnjam na onu kutiju ispod airbag-a suvozacevog na kome je 4 dzeka i iz koga cakce kad dizem i spustam prozore... Kad jedan dzek raskacim ne rade ni podizaci ni svetla unutra, sutra cu da proverim da li na taj dzek dolazi neka zica na kojoj se pojavi + ili - kad dam kontakt ako ima onda je sigurno problem u njoj...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

I dalje nisam resio problem, uzeo sam drugu kutiju tu sa 4 dzeka i opet isto, prozore ne mogu da spustim dok ne otvorim vrata... :( poludecu vise sa ovim autom...

Link to post
Share on other sites