Recommended Posts

interesuje me kako da motor sibera noviji tip sa bmw-a e36 dovedem u nulti polozaj tj siber je zatvoren a motor koji sam nabavio je pomeren sa nultog polozaja///na motoru ne vidim nikakve repere za podesavanje a ako ga tako stavim opet odose zabice na siberu///zna li neko ?znaci nije stariji model sa onim crvenim tockicem nego noviji

Link to post
Share on other sites

Skini BentleyBMW-E36ServiceManual i tamo ima nesto o podesavanju sibera. Mozda nadjes sta ti treba.

nemogu da skinem odmah mi izbaci da je zarazeno virusom jbg

Link to post
Share on other sites

Imas u samom motoricu nazovi zupcanik jedann sa mikroprekidacem u 2 stepena. Tako da samo prikopcaj motoric na instalaciju dok nije postavljen na svoje mesto i pritisni taster. Sam ce da stane prvo u nultom polozaju, a sledece stiskanje radi izdizanje na kip.

Link to post
Share on other sites

Nema nikakvih virusa, u pdf-u je. Isključi antivirus pa onda skini.

ne ide Vanja koci mi se komp. otvori mi nesto do pola i onda blokada jedva pokrenem komp

Link to post
Share on other sites

Imas u samom motoricu nazovi zupcanik jedann sa mikroprekidacem u 2 stepena. Tako da samo prikopcaj motoric na instalaciju dok nije postavljen na svoje mesto i pritisni taster. Sam ce da stane prvo u nultom polozaju, a sledece stiskanje radi izdizanje na kip.

znam to ali me buni sto i sa jedne i sa druge strane kad ga navrtim do kraja on vrti kratko pa stane pa onda duze pa stane i opet kratko do kraja e sad sa koje strane treba da stane da bi bio na nuli

Link to post
Share on other sites

Nema nikakvih virusa, u pdf-u je. Isključi antivirus pa onda skini.

veliki plus za Vanju uzubio sam ga po uputstvu i sve je ok-e Vanja ja u autu nemam dovedanu struju za siber ,kako to najbolje da resim znaci da nije stalna struja posto dugmence svetli a da ne gore osiguraci posto je motoric jak

Link to post
Share on other sites

Kako misliš nemaš struju?

pa ima za sijalicu kod retrovizora a za motoric posebno nema,jer mi je bio rucni siber.e sad ja mislim da je na sijalici stalna struja a meni treba na kontakt da mi nebi stalno gorela sijalica na prekidacu za siber

Link to post
Share on other sites