Celica - ostavljena na coklama!!!


Recommended Posts

Vracamo se u dobra stara vremena...sinoc mi je neko digao sva cetiri tocka, Aztec kape na alu-felnama, zimske Tigar Wintera 195/60/15, sa sve maticama...

Mogu da se pozdravim sa njima naravno..ali ako neko naleti negde na neku informaciju, oglasi, sta znam..:(

27FqCN.jpg

PPPAm6.jpg

kHHYJG.jpg

Link to post
Share on other sites

Ma to je otislo u aluminijum,gume ce mozda prodati na buvljaku i to je to,pozdravi se...ciganska posla...skoro je u Bg-u opljackan jedan otpad,ukradeno brdo menjaca,glava motora itd u vrednosti od par hiljada evra a oni su to bacili u aluminijum za 100-200e...cigani

Link to post
Share on other sites

Meni su pre neki dan ukrali sve znakove sa e36ice i gril!?!?!?

Koji će q nekome jedan gril, to mi nije jasno :( Možda su hteli da otvore haubu preko grila, da dođu do ciganskog nekatara "AMBULATORA" ...

A prošle zime, tek što sam stavio gume, nije prošlo ni 2 dana krenem, i čujem nešto lupa iz prednjeg točka, kao lokomotiva. Stanem i izađem kad ono ima šta da vidim, ostao samo sigurnosni šraf. Vratim se na parking, i u travi pored nađem još 2 šrafa (ostala 2 nisam nikad našao).

Metnem ta dva i odem do prvog otpada i čovek mi bukvalno pokloni šrafove :)

Od tad uvek obilazim auto pre nego što krenem ...

Druže, saosećam se sa tvojim besom u najmanju ruku!

Edit: A u proleće, čini mise, su mi na parkingu u Rodiću na nbg u sred bela dana razbili suvozačko staklo i maznuli radio (koji sam nov platio ni 50€), vlažne maramice ?!? i dezadoranz ?!? Ko to krade nije mi jasno, koji će mu k***c vlažne marmaice i jebeni dezadorans!

Kasnije saznam od komšije, koji isto tu parkira kada je na poslu, da su mu sa xare picaso maznuli katalizator, ej KATALIZATOR!?! u sred bela dana ...

Link to post
Share on other sites

Za dve godine na parkingu ispred zgrade ucinjeno mi je sledece:

-kidanje svih znakova i oznaka sa auta

-odvrtanje tockova bez kradje guma (otpustili mi tockove i vratili ratkapne)

-kidanje metlice brisaca, ali ne lepo nego su mi sjebali i polugu

-i kao slag na tortu, neko mi je smirglao haubu i desno krilo

-otkinuli mi jednom i prednju tablicu i ostavili pored auta

-sitne oderotine kljucem ili ekserom ni ne racunam, samo teske telesne :lol:

Link to post
Share on other sites

Za dve godine na parkingu ispred zgrade ucinjeno mi je sledece:

-kidanje svih znakova i oznaka sa auta

-odvrtanje tockova bez kradje guma (otpustili mi tockove i vratili ratkapne)

-kidanje metlice brisaca, ali ne lepo nego su mi sjebali i polugu

-i kao slag na tortu, neko mi je smirglao haubu i desno krilo

-otkinuli mi jednom i prednju tablicu i ostavili pored auta

-sitne oderotine kljucem ili ekserom ni ne racunam, samo teske telesne :lol:

bas te ne vole komsije..

Link to post
Share on other sites

ma mi smo stoka nikad se nista nece promeniti. Covek u jednom selu renovira neku zgradu hoce da otvori pekaru, da stoka ima pekaru u selu dugo je to radjeno, lepo okreceno. I eno danas prolazim i preko celog zida "Dzabe ste krecili", "Grobari Jug", "Ziv je Cane umro nije" i nesto o siptarima

bozemesacuvaj

a o kolima da ne govorim mislim to smo svi prosli. Pre par godina izasao iz radionice bre sijao se, sredjen posle sudara. Udjem u kafanu na pet minuta i kad sam se vratio na zadnjem krilu ulubljenje velicine patike br 46...sta reci..

Link to post
Share on other sites

bas te ne vole komsije..

Za tockove i tablicu znam ko je i recimo da smo izgladili. Ali ovog sto mi je smirglao kad uhvatim, izgladicu ga i za haubu i za krilo. Jos ja oprao auto, sav se sija, sve kako treba, i izadjem ujutru i izdaleka vidim kao fleke po haubi. I jos se istripovao kako juce nisam video da je lose opran auto. Kad sam prisao blize vidim neko krenuo da mi sprema auto za farbanje.

Link to post
Share on other sites

Ja sam zaboravio da dodam da imam ulubljenje na vratima i zadnjem rubu od nekog belog auta kada se isparkiravao. Ali to ajde mogu da shvatim, neka seka / teta se isparkiravala i sta sad ... ali ovo odvrtanje točkova ...

Kako ih bre nije strah da za par 10tina evra najebu ako ga uhvati vlasnik, nikako mi nije jasno ...

Link to post
Share on other sites

ma dzaba i da ga uhvatis kad po nasem usranom zakonu ne smes da ga pipnes,skoro sam u nekom selu u vojvodini tovario neku robu i pricaju mi kako videli ljudi da nekom liku kradu sa njive luk ili sta vec,covek otisao tamo i uhvati na delu par cigana,ubije boga u njima,epilog price je da posle ne znam koliko vremena sud doneo odluku da covek mora da plati 7000e odstetu ciganima,srbijo majko

Link to post
Share on other sites

Ja sam zaboravio da dodam da imam ulubljenje na vratima i zadnjem rubu od nekog belog auta kada se isparkiravao. Ali to ajde mogu da shvatim, neka seka / teta se isparkiravala i sta sad ... ali ovo odvrtanje točkova ...

Kako ih bre nije strah da za par 10tina evra najebu ako ga uhvati vlasnik, nikako mi nije jasno ...

Odvrnuo mi srafove na tockovima do pola i vratio radkapne. Da bude jos gore, ja ujutru dao bratu auto, dobro mu nije otpao tocak negde.

Link to post
Share on other sites

grilovi maske i tako to to je u glavnom na istom autu kao sto imate inace nebi ni skidali licno video lik stao iza e39 sa svojom e39 i cupa mu retrovizor cim je video mene da mu prilazim u auto i po gasu...tako su meni digli lajsnu sa branika mada ovi nasi su i dobri sta rade ovi po sarajevu koliko sam cuo jure ih vec 4 god likovi samo bmw audi i vw samaraju

Link to post
Share on other sites

Jel mi se čini ili ovaj baja na drugom snimku nosi u ruci utoku?

Brate čuješ alarm, sidješ, vidiš da ti obijaju auto, poletiš ka njima i tu ostaneš... strašno.

Inače baš sam skoro razmišljao na temu skidanja točkova i baš sam pre nedelju, dve uzeo sigurnosne šrafove. 1000din, bmw-ovi, i miran sam kolko tolko...

Link to post
Share on other sites

Jel mi se čini ili ovaj baja na drugom snimku nosi u ruci utoku?

Brate čuješ alarm, sidješ, vidiš da ti obijaju auto, poletiš ka njima i tu ostaneš... strašno.

Inače baš sam skoro razmišljao na temu skidanja točkova i baš sam pre nedelju, dve uzeo sigurnosne šrafove. 1000din, bmw-ovi, i miran sam kolko tolko...

Toliko sam i ja platio ... i sačuvaše mi točkove (to je samo za ove sitne lopurdije).

Link to post
Share on other sites

Drugaru izvadili 3 akomulatora za 7 meseci, decko sad nosi kuci 15kg posle svake voznje... ocaj...

Da ti se drugar ne zove možda Predrag? Mom kolegi su isto tako, vozi čovek bimer motor i nekog drndavog keca preko zime, posle trećeg puta čovek nosi akumulator sa sobom! Srbijo zemljo INDIJO! :(

Link to post
Share on other sites