Celica - ostavljena na coklama!!!


Recommended Posts

Ljudi, deshava se ovo svuda, ne samo u Bgu.

Mom kolegi su u Ljubljani ostavili E46 na coklama, sve tochkove mu skinuli, nije imao sigurnosne shrafove (na autu bile zimske gume, stare 5 dana).

Drugom kolegi na zatvorenom parkingu u prizemlju zgrade na novom A6 skinuli sve tochkove, imao je sigurnosne shrafove , pritom je auto pao sa klocni, oshetio pragove, polomio 2 prednja keramichka diska.

Na autu su mu bile neke 20 inchne felne od magnezijumske legure, nove runflat gume (samo felne i gume su bile cca 3500EUR), uglavnom shteta na autu sa radom (novi pragovi, novi keramichki diskovi) je bila preko 5000E, dodushe imao je kasko.

Link to post
Share on other sites

nije taj, a vidim nije ni jedini :(

Da ti se drugar ne zove možda Predrag? Mom kolegi su isto tako, vozi čovek bimer motor i nekog drndavog keca preko zime, posle trećeg puta čovek nosi akumulator sa sobom! Srbijo zemljo INDIJO! :(

Link to post
Share on other sites

jedino resenje u ovoj drzavi izgleda nije da stavis kriminalce iza resetaka, jer to se ne radi..nego da stavis sebe iza resetaka - bacis auto u garazu, sazidas kucu uz tu garazu..stavis alarm, senzore, kupis psa da cuva dvoriste..i nikad ne sklopis oba oka..sve naopako..

Link to post
Share on other sites

jedino resenje u ovoj drzavi izgleda nije da stavis kriminalce iza resetaka, jer to se ne radi..nego da stavis sebe iza resetaka - bacis auto u garazu, sazidas kucu uz tu garazu..stavis alarm, senzore, kupis psa da cuva dvoriste..i nikad ne sklopis oba oka..sve naopako..

Nema resenja znam za slucaj gde su coveku otrovali kerove i iz garaze obezbedjene alarmima kamerama digli x6.

Link to post
Share on other sites

Tacno krade se uvek i svugde,krasce se i dalje al nema mi nista gore nego kad neko namerno izgebe auto, onako u prolazu,nema bas nikakav profit od toga samo stetu da ti nanese.Meni se to desilo jednjom prosle godine sreca sto ga nisam uhvatio na delu.

Link to post
Share on other sites

Jel mi se čini ili ovaj baja na drugom snimku nosi u ruci utoku?

Brate čuješ alarm, sidješ, vidiš da ti obijaju auto, poletiš ka njima i tu ostaneš... strašno.

Inače baš sam skoro razmišljao na temu skidanja točkova i baš sam pre nedelju, dve uzeo sigurnosne šrafove. 1000din, bmw-ovi, i miran sam kolko tolko...

Koliko si platio i gde si uzeo?

Link to post
Share on other sites