Recommended Posts

Znaci meni sluzi za ukras,zalutali prekidac,jer predpostavljam taj sistem ne moze da se ugradi kod mene ili previse kosta,nema svrhe.....

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na ideji ! Znam da je to dodatno ulaganje, ali ako planiras da stv.odradis restauraciju onda pocupaj tepihe i plastike, oteraj na peskarenje, pa posle limar da odradi sto je trulo i farbar na kraju da zavrsi. Javi se na p.m. Mozda mogu da ti pomognem oko par stvari..

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na ideji ! Znam da je to dodatno ulaganje, ali ako planiras da stv.odradis restauraciju onda pocupaj tepihe i plastike, oteraj na peskarenje, pa posle limar da odradi sto je trulo i farbar na kraju da zavrsi. Javi se na p.m. Mozda mogu da ti pomognem oko par stvari..

Moram priznati da me je zainteresovala ideja,jedino sto bi se ceo projekat oduzio,nije ni to neki problem auto ce sigurno ostati kod mene,imacu vremena kad da uzivam u njemu :D....za sad ostajem pri tome lagano sve, jedno po jedno,prikupljam delove i odradilo se nesto mehanike ovih dana,kugle,spone, kocnice sve,ciscenje dizni,vracen ler motoric,naravno servis,legli farovi,sedista.....verovatno sam gomilu stvari jos zaboravio i meni vrlo bitno u cetvrtak se vadi plin jer sad koncno radi na benzin kako treba.

Link to post
Share on other sites

kakve felne planiras?

Planiram 16-ke,prioritet su mi ako uopste proizvodi alpina 16 4 x 100 ili bbs rs(ako uhvatim po razumnoj ceni),ako nesto od toga ne naleti, posluzice neke borbet...uglavnom krajnji cilj su prva dva modela navedena.

Ako neko ima neki predlog za neku dobru oldschool felnu?

Link to post
Share on other sites

Treba mi savet,radjeno je sve i svasta na autu uglavnom kad je vracen ler motoric raskacen plin,ociscene dizne....kad sam ga pokupio od majstora radio je super na benzin,nebo i zemlja u odnosu na plin,presao sam odma oko 100 km,al problem se javio kad sam ga sledeci put palio hladnog,teze mnogo je upalio,ima problem u leru skace,jako varira,cak se i ugasi i tesko prima gas sve to tako dok se ne zagreje onda radi sve ok,majstor mi kaze da je verovatno problem u tom ler motoricu da je on neispravan i pravi problem. Ima li neko iskustva sa ovime i ako je do motorica gde da ga sto pre nadjem?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Posto sam pre neki dan kupio E38 740i koji mi licno vise odgovara,a ne mogu da gomilam i kocku i e38 plus jos auto novije generacije za svaki dan,dvoumimm se da li da prodam kocku ili da ide u delove(???).

Imao sam bas nameru da kocku sredim al neki dan mi je naletela sedmica probao i ipak se odlucio za nju,jednostavno vise volim velike limuzine steta samo so nije long,bice to pravi bmw za moju dusu,po meni najlepsa sedmica.

Link to post
Share on other sites