Recommended Posts

evo napokon nadjoh korektan bmw i vlasnika kome je odgovarao moj auto u zamenu. 2007 216000km nemam dvd, kozu i siber, ostalo ima digitalna klima, webasto, grejace sedista, parking zenzore napred i pozadi, xenon itd .17" taman stavljene nove zimske gume i uradjen mali servis na 215000km. ocuvan i nalickan. jedna slika s pumpe za pocetak od sinoc.

20141208_082049_zps09b543a6.jpg

20141208_002456_zpsbf67561a.jpg

Link to post
Share on other sites

lep, kao i svaka e60ka. kazes 2007mo je, jel restyling ili ne? Doduse mogao bi i koju sliku enterijera da stavis kad nadjes vremena. Da je u zdravlju vozis!

Link to post
Share on other sites

morao sam da skinem prednje folije, nemam atest pa me zezaju a i slabo se vidi nocu i dnevna svetla sam ubacio ali mi izbacuje neku gresku na poziciji pa treba da resim

Kada sam tamnio kola uradio sam sa nekim bezveze folijam i nocu se nista nije videlo...probaj da zatamnis sa nekim malo kvlitetnijim..inace dobra Benka :D

Link to post
Share on other sites

Odradio sam se sve u 60% lumar folijom, na mom, nikad mi niko nije pomenuo a zaustavili su me milion puta, nocu vidim sasvim dobro, i evo, posle 2 godine nemam zamerku i ponovo bih zatamnio isto.

Dobra folija, ne preko 60- 70% i nemas problema.

Link to post
Share on other sites

Ja se dvoumim izmedju 30-60 ili sve u 60 i to samo zbog policije inace je najlepsa kombinacija ,po meni , sve u 60÷ .

[/quo

NE RAZUMEM ZASTO BI TE MURIJA DRKALA ZBOG ZATAMNJENIH STAKALA?MENI JE ZATAMNJEN 100% I NAPRED IBPOZAFI,NE ZNAM KOLIKO SU ME PUTA ZAUSTAVLJALI I NIKO MI NISTA NIJE REKAO

Link to post
Share on other sites

Kada sam tamnio kola uradio sam sa nekim bezveze folijam i nocu se nista nije videlo...probaj da zatamnis sa nekim malo kvlitetnijim..inace dobra Benka :D

llumar su folije i jedva sam ih skinuo sa stakla tj onaj lepak koji ostaje inace nemaju ni ogrebotinu stavljene pre godinu dana kad je auto uvezen, 80% su bile napred kao i pozadi

Link to post
Share on other sites

ne mozes tako da sabirass procente, glupo je, gde si video 15% foliju?

sve zavisi od grada do grada, u zakonu pise da napred ne moze da bude tamnije od 30% i to zajedno sa fabrickim toniranim staklom koje je 15%. i treba ti atest a iza moze i bez atesta 100%.

Link to post
Share on other sites
NE RAZUMEM ZASTO BI TE MURIJA DRKALA ZBOG ZATAMNJENIH STAKALA?MENI JE ZATAMNJEN 100% I NAPRED IBPOZAFI,NE ZNAM KOLIKO SU ME PUTA ZAUSTAVLJALI I NIKO MI NISTA NIJE REKAO

Ti si gazda, ko sme tebe da dira.

Link to post
Share on other sites