Farovi/stopovi


Recommended Posts

Imam u ponudi bmw e39 520i 1997 god, crn, alu felne (i nisu neke), sekvent plin full koza, angel eyes, bmw je ekstraa, u dobrom je stanju, e sad jedina mana mu je sto nije restyilng, ima one stare farove i stopove, zanima me koliko moze da me kosta zamena istih ? Gledao sam na oglasima polovne ali nisam uspeo da nadjem restyling farove, nalazio sam one starije kao sto on ima, i da li mogu ti farovi od restylinga bez problema da se uhvate na ovaj stari model ? Novi su oko 200e komplet prednji, a zadnji oko 100, predpostavljam da su polovni duplo manje ?

Link to post
Share on other sites

200e prednji restyle farovi za E39 komplet? Kad sam ja jurio nigde nisu mogli da se nadju, kupio sam od coveka ovde sa foruma za 360e(polovne), nije mi jasno sta si nasao za 200e druze

I mene zanima. Bez 300-400 teško da se nađu.

Link to post
Share on other sites

Ja sam na jednom sajtu kod nas nasao ali izgleda da nisu ovi restyling evo sad sam pogledao i pise BMW 5/E39 (95-03)--FAR BELI MIG. L (95-00), to nije restyling vec onaj obican samo sa belim migavcem i kosta 102 evra :D Moja greska, a nasao sam za 325e nove restyling samo nisu original vec neki aftermarket, izgledaju potpuno isto ka original, nisu kao ovi kod nas od 245e :D Nisam znao da su toliko skupi :D

Link to post
Share on other sites

Relativno skoro sam video da je Depo (kinezi) izbacio farove koji baš, baš pristojno izgledaju (imaju i za autonivelaciju) oni su nešto jeftiniji od originala. A poprilično su slični.

Samo pazi na e bay-u imaš dosta onih koji kače jedne slike a šalju nešto drugo , samo od proverenih.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Jedno pitanje da ne otvaram novu temu. Na autu imam xenon farove fabricke stari tip 99., a u ponudi imam restyle halogen faorove. Kakav je posao zameniti ih, da li se nesto radi na instalaciji i sta moze da pravi problem?

Ne prepravljas nista od instalacije. Ona je ista.

Link to post
Share on other sites