Recommended Posts

Trazio sam na search-u nesto u vezi ciscenja klime i ventilacije pa ne nadjoh nista u vezi sa tim.

Kada mi radi klima u kolima nemam problema sa vazduhom ali kada je iskljucena iz ventilacije mnogo smrdi na ustajalo.

Ima li neko iskustva sa ciscenjem ventilacije i klime? Moze preporuka za neki servis a moze i savet tipa "uradi sam".

Link to post
Share on other sites

ne moze da se sredi mirisom, mora da se rasturaju ovi hladnjaci koji su se nakupili svega i svacega. ja sam terao kod dzonija sto radi u perioni steam i parocistacem smo kroz sve ventove produvali ali dzabe, to tako traje dan 2 i opet isto

Link to post
Share on other sites

Nikako mi se ne svidja to rasturanje.Sve mi se cini da posle nece to biti taj auto,da ce skripati plastika.Jedino ako neko od vas ima dobra iskustva sa nekim majstorima pa da idem na poverenje.

Link to post
Share on other sites

Djape je u pravu, sve moze da se skine i vrati. Cak ako sad nesto skripi, moze da se resi taman jer e46 skripi sam po sebi na odredjenim mestima sto nervira zlo. Treba imati volje i znanja, ili platis majstora da ti zavrsi. Tvoj problem jer verovatno sto je neko vozio bez filtera klime, pa se nakupilo prasine u hladnjaku malom, i tu se razvile bakterije kojekakve. Pogoto sto se oseti kad dodje do kondeza, tj posle gasenja klime. Resi to, ako si u kolima dosta, ili voIs dete pod obavezno.

Link to post
Share on other sites

Ovako sam ja to sebi radio kad mi se pojavilo to. Imam samo ovu sliku nazalost, pre pet godina je to bilo. inace sve je letelo napolje, sve je oprano i vraceno na mesto kao da nikad nije skidano. A radio sam kao klinac ne znam dal sam 20 imao tad :) Dobra stara vremena

http://img837.imageshack.us/img837/4610/15112010309.jpg

Link to post
Share on other sites