Recommended Posts

Prilikom prvog ukljucivanja brisaca, ne bitno u koju poziciju, nastavljaju da rade iako je rucica vracena u nulti polozaj. Tako radi minut, dva i stane. Nakon toga se ponasaju normalno. Da li je modul u pitanju?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ne otvaram novu temu imam problem sa brisacima nekad rade normalno nekkad zaglave na pola a u drugoj brzini rade uvek.. koliko sam iscitao na forum problem je najverovatnije u modulu ili releju ako he to isto? sad mene zanima gde se nalazi taj modul..

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu imam problem sa brisacima nekad rade normalno nekkad zaglave na pola a u drugoj brzini rade uvek.. koliko sam iscitao na forum problem je najverovatnije u modulu ili releju ako he to isto? sad mene zanima gde se nalazi taj modul..

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu imam problem sa brisacima nekad rade normalno nekkad zaglave na pola a u drugoj brzini rade uvek.. koliko sam iscitao na forum problem je najverovatnije u modulu ili releju ako he to isto? sad mene zanima gde se nalazi taj modul..

ispod kasete

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

OPET JA sa brisacima skidao sam danas kasetu i nisam nasao nesto tako ima sa desne strane komp. Na "podu" je kao neko pojacalo a levo uzduzno stoji neka kao tabla ili sta vec i na nju dolazi gomila zica al nisam skidao nekako mi krto deluje pa reko da ne polomim. Pa jel se na nkoj nalaze ti moduli ili?

Link to post
Share on other sites

Ok a kako ja da dodjem do njega jel on stoji u toj crnoj kutiji uzduzno postavljenoj ili? posto sam ja nju samo video unutra i svi konektori su crni sto ulaze u nju e sad ako ona ima neku zastitnu plastiku preko nje jedino... ako moze neko obkasnjenje kako da je skinem posto sam probao i deluje mi jako nezno....

Link to post
Share on other sites

Aj slikaj kako je kod tebe...

Kad skines kasetu, ispod treba da ti je ovako kao sa slike... Skines plavi konektor (povlacis u levu stranu i nazad, to mu je mehanizam za zakljucavanje) i videces jedan zub sto ga drzi. Taj zub pritegnes i izvuces modul.

Link to post
Share on other sites

To je sve sto ima lad skinem kasetu da nije mozda na nekom drugom mestu. Jer ima i ispod volana nekih releja...pope mi se na glavu vise taj brisac u zadnje vreme samo najbrza brzina radi i to moram da kad iskljucujem da iskljucim u donjem polozaju kad legme na pocetnu poziciju inace ako ga pre ugasim on ostaje de ga ugasim

Link to post
Share on other sites