Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

804 SWITZERLAND VERSION

A modul bi trebao da bude iza kasete kao i kod svih ... probaj da ispratiš žice sa prekidača ... ne znam u kolima koliko "pilence" (calbe tracer) može da pomogne u kolima ...

Link to post
Share on other sites

Taj modul sto ti imas ispod kasete nije sigurno fabricka varijanta,to je neko tu ubudzio.Ja bi to sve lepo vratio na fabriku sa originalnim modulima i mora sve da radi.

Ti limovi savijani i taj modul pljosnati u bmw-u e36 ne postoje.

Link to post
Share on other sites

Ali i na slikama koje su izbacili ljudi ovde ima ta neka kutija iza kasete i plus ta kutija sa modulima koje kod mene nema...samo ona hvali tu. Zato mi nije jasno sad gde se to nalazi kod mene. Neverujem da je neko ro budzio jer je auto kupljen od prvog vlasnika odrzavan sve ful da ga j..em....

Link to post
Share on other sites

koliko se ja secam ni kod mene nema nistaiya kasete,isto je 92go godiste ,mryi me da trayim slike,a to sa donje strane je neko ubacio naknadno pojacalo,i ono nema veye sa tvojom problematikom

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

E da javim da sam nasao modul brisaca nalazzi se ispod naslona za nogu kod kvacila mora da se skine i naslon i tepih da se zavrati i tu je upakovano jos nekih dzekova i on. Ali nepise wiwa low nego je uzan relej i stoji wiper washer steuergerät....;-)

Link to post
Share on other sites