Recommended Posts

Neznam moguce je sve al opet sta znam. I jel ono pojacalo sto ,lezi, kao dole crno kvadratno. Iz njega mi ide neki kabl sivi i od nekud je cviknuttako da samo stoji i ima dosta tanjih zicica unutar njega.....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skoro je kolega imao isti problem i problem je bio u osiguracu,tj bio je ispravan ali je imao los kontakt

pa onda bi valjda zezao u svakoj brzini a meni samo najbrza radi ostale kako kad nekad nece uopste nekad samo krene neald ode do vrha i stane jbm li ga
Link to post
Share on other sites

Moja je pocetak 92 nerazumem nista sad sam gledao na yt i ima tu kuriju crnu kao i kod mene i plus tu kutiju sa modulima a kod mene ima neki kao djavo gde se idu zice od zvucnika obelezene sve ful kao pojacalo a to sto treba nema ga nigde..... i kako da se snadjem sa osiguracima max broj na kutiji ide do 16 i u vise redovvva ima osiguraca i ima vise isto obelezenih a na onoj nalepnici ima do otp 40 valjda......:o

Link to post
Share on other sites

Hvala... nego ima li neko uputstvo kako da skinem motor od brisaca da ga proverim postomi je kolega imao isti problem sa bmwom i kod njega je bio motor a i citao sam da je crni 82 imao problem koji je bio u motoru......

Link to post
Share on other sites

meni su ga skinuli i zamenili u cacku. rekao sam ti sta da proveris prvo, rucicu i modul brisaca, rekao sam ti da imam module, dodji probaj ako je do toga uzmi i nosi, castim te. rucicu isto lako mozes proveriti otvori se vidi se golim okom ako ima problem, it o se resi tako sto malo iskrivis one limove koje kad pritisnes rucicu daju kontakt i brisac radi. ako pak nije ni do rucice ni do modula onda motor...

Link to post
Share on other sites

Proverio sam rucicu i pusta struju na sve kontakte tako da to otpada... onda motor ili modul... ali gde je modul. Danas sam rasturao i ispod volana do desne strane do stuba od vrata ima nekih releja i sta tii ja znam sta jos. Da nije tu negde...

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se sa leve strane do stuba od vrata ima nekih releja i gomila zica ali nisam mogao da ispratim zice gde idu posto sam bio u zurbi ali koliko sam mogao da cidim tu negde se zavrsavaju u tim relejima.... ima li kakve veze sto je svajcarac.....@_@

Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se sa leve strane do stuba od vrata ima nekih releja i gomila zica ali nisam mogao da ispratim zice gde idu posto sam bio u zurbi ali koliko sam mogao da cidim tu negde se zavrsavaju u tim relejima.... ima li kakve veze sto je svajcarac.....@_@

Za americko trziste je mislim tamo modul brisaca

Link to post
Share on other sites

Da ga j..em ima plocica na gepeku sa natpisom nekog salona u cirihu a uzeo sam ga u mladenovcu od lika koji ga je kupio od nekog dede iz trstenika koji je inace prvi vlasnik a stajao je 4 god neregistovan. Sad neznam za koje je trziste radjen....

Link to post
Share on other sites