Felne na kocki


Recommended Posts

vidjam ga kod mene po gradu doduse retko ali konacno sam uspeo da mu slikam felne , strasno dobro izgledaju ,da li neko zna koje su, pise na poklopcu da su ATS ali nesto ne mogu da ih nadjem po netu , malo mi losije slika mob al sta je tu je :D

e30.jpg

ats.jpg

Link to post
Share on other sites

iskreno ovo je blagi uzas,makar meni-iznosim svoje misljenje samo.Izvini ako je off ali ja ove felne da vidim ne bih ni 50e dao za njih.Za kocku po meni treba da se uvede standard,brock b1,alpina,bbs i nista drugo. :e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites

iskreno ovo je blagi uzas,makar meni-iznosim svoje misljenje samo.Izvini ako je off ali ja ove felne da vidim ne bih ni 50e dao za njih.Za kocku po meni treba da se uvede standard,brock b1,alpina,bbs i nista drugo. :e30: :e30: :e30:

ma veruj mi da felna izgleda odlicno, ovi kraci su uvuceni i kad se gleda sa strane ekstra je nego se sa slika ne vidi lepo ,mislim ukusi su razliciti meni se svidjaju bas bas :D samo jos da provalim koje su :)

Link to post
Share on other sites

Na 5 rupa su, morao bi da preradjujes.

ma nisu bre na 4 su ,sa druge strane felne nemaju cepove video sam samo nisam slikao :D i dalje niko ne moze da provali koje su ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...