Prednji branik e46 M3 na e46 320D ?


Recommended Posts

Pozdrav,

Zanima me da li postoji mogucnost da svoj prednji branik od e46 320d zamenim to jeste kupim i postavim branik kao u M3 e46 ?

Da li je moguce , gde se moze nabaviti i kolika je cena ?

Link to post
Share on other sites

Dok ti neko ne odgovori preciznije, pogledaj ovde na forumu, cini mi se da neko dobavlja nove m branike. Siguran sam da sam video za e39, a moguce da ima i za e46. Blizu 300e je cena, ostaje ti farbanje + namestanje. znaci nekih 400e. A sa polovnim mislim da ne bi prosao nesto mnogo jeftinije, jedino ako ubodes tvoju boju. Sad ja ovako ovlas pricam, nisam toliko siguran za cifre.

Link to post
Share on other sites

Ja sam platio nov M branik s maglenkama 220e i to od prodavca preko PiK-a (navodono ih nabavlja iz Njemačke).

Sad čekam da se ugradi.

Postoji mali problem kod montaže jer krajnji nosači na autu ne odgovaraju ovom braniku ali sam saznao da su drugi montirali bez tih nosača, bukvalno ih skinu i prišarafe na tom mjestu kroz branik (branik se buši na mjestu koje prekrije lajsna).

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Za mtech2 branik ti ne trebaju drugi nosaci... Samo se skine tvoja sina i prepakuje u ovaj.

Eeee, a ako hoces mlook branik e to je vec nesto drugo :scratch_one-s_head:Iz licnog iskustva ti kazem da je lakse staviti mtech nego mlook. Za mlook moraju drugi drzaci(beli od pre-restyling), mlook nema lajsnu za tablicu i samim tim se ne uklapa sa ostalim lajsnama na vratima i gepeku, (i njih onda moras da farbas u boju auta sto povecava ukupan trosak) i mnoooogo je zaj....o vratiti sinu i upasovati ga kako treba... <_<

+1 za mtech2 (iako imam mlook, po meni lepsi ali iziskuje vise zajebancije)

Decko iz Aleksinca je skroz korektan ako uzimas od njega branik jer sam kod njega kupio maglenke a preko ebay-a branik

Preko ebay-a ustedis nekih 50 E ali ako ti se zuri uvek ih ima i kod nas...

Link to post
Share on other sites

Za mtech2 branik ti ne trebaju drugi nosaci... Samo se skine tvoja sina i prepakuje u ovaj.

Eeee, a ako hoces mlook branik e to je vec nesto drugo :scratch_one-s_head:Iz licnog iskustva ti kazem da je lakse staviti mtech nego mlook. Za mlook moraju drugi drzaci(beli od pre-restyling), mlook nema lajsnu za tablicu i samim tim se ne uklapa sa ostalim lajsnama na vratima i gepeku, (i njih onda moras da farbas u boju auta sto povecava ukupan trosak) i mnoooogo je zaj....o vratiti sinu i upasovati ga kako treba... <_<

+1 za mtech2 (iako imam mlook, po meni lepsi ali iziskuje vise zajebancije)

Decko iz Aleksinca je skroz korektan ako uzimas od njega branik jer sam kod njega kupio maglenke a preko ebay-a branik

Preko ebay-a ustedis nekih 50 E ali ako ti se zuri uvek ih ima i kod nas...

Trebaju mu i za mtech 2 drugi nosaci ,imam ga evo vec skoro godinu Ook su.....ako te ne mrzi da cekas poruci sa ebay lik ti se taj ugradjuje oko 50evrica :) nemam neku bolju sliku jbg al upasovan je fino :)

10959902_10203948346249674_2413715925413

Link to post
Share on other sites

Branik sa maglenkama(bez sine jer je potrebno skinuti sinu i ugraditi je na M -ov) sam ja prodao za 70 evra...

Postoje drzaci beli (od pre rest) i crni (uzi od rest)... Za mlook je potreban beli drzac a za mtech sam cuo da na rest ne treba da se menja jer odgovara...

Preko ebay-a ako narucujete kao ja onda kontaktirajte Milosa, skroz je ok decko , posaljete mu link artikla i on plati i donese u Srb. Mislim da je njegova usluga oko 50-60 E za branik...

http://www.e-narucivanje.com

[email protected]
[email protected]
061/627-0678 Milos

Evo ga link sa koga sam ja narucio branik... http://www.ebay.de/itm/M3-Look-Sport-Stosstange-BMW-E46-Limousine-Coupe-Cabrio-/310842429919?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item485fa711df

Link to post
Share on other sites

Jbg... Bilo nekad komplikovanije, sad laganeza.... mada treba još da prodje da se malo ovi naši klipani sa carina naviknu....

Link to post
Share on other sites