Nova 7 ili 2016 G11 7 Series completely revealed!!


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Izgleda nabudzeno ali mi se vizuelno cini manji od prethodnika, a mene volan podseca na hondine volane, uopste mi se ne svidja volan.

p.s. naravno rado bi ga posedovao

Link to post
Share on other sites

Dizajn novih automobila je totalno izgubio smisao,svi automobili lice jedan na drugi.Ova 7 ica mi lici na neku Toyotu ili Lexusa,sve je prenabidzeno,za enterijer i paket opreme nemam zamerke,ali exterijer je gadan.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Bmw je jedan od rijetkih automobila koji izgleda puno bolje uzhivo nego na slikama. Kad ga vidim uzhivo, tek tada cu znati da li mi se svidja :)

Link to post
Share on other sites

Evo slikovito objašnjeno kako sde od lepog, preko lepšek, preko najlepšeg prave ružni automobili...

Unutrašnjost se ne računa...

Link to post
Share on other sites

Ko ima u keu vie od 100000e može da komentarie da li mu se sviđa ili ne.Većina koja nikad neće ni sesti u ovakav auto u narednih 10 godina neka se okrene svojim domenima i dostignućima.Nije sramota voziti auto od 30 godina kada se nema za vie a nove modele prepustimo onima koji to sebi mogu da priute.

Link to post
Share on other sites

auto je zlo,ovaj tamnoputi u klipu je sve lepo objasnio,meni se vise svidja od prosle sedmice.zadnji deo i linija pogotovo ...ali sto kaze nino,ko smo mi da komentarisemo ovaj svemirski brod uopste :D

Link to post
Share on other sites

Vec je izlizano ono "o ukusima ne vredi raspravljati",

ali kada naprave ovakav auto moras osetiti ponos sto i ti vozis nesto iz ovakve porodice.

F01 je stvarno bio skok u mnogo lepsu sedmicu, a ovaj mi je jos bolji.

Fantastican je.

Link to post
Share on other sites

Ako nemozemo da priustimo bar mozemo da komentarisemo.Isto je kao i sa ribama,vise ih komentarisemo nego sto ih exploatisemo.

KOnkretno ova nova sedmica mi izgleda recimo kao Mimi Oro,spoljasnost katastrofa(nekome vrv do jaja),unutrasnjost je sigurno lepsa kao i kod ove sedmice.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...