Recommended Posts

Kad sam kupio auto, u maglenke su bili ubaceni xenoni. Jedan nije radio, pa sam resio da vratim halogene sijalice, nekako mi lepse. Izbacio sam instalaciju od xenona, stavio fabricku i maglenke su proradile. Nakon toga iskljucim maglenke, pa ih opet ukljucim, ali se nista nije desilo (ne sijaju). Relej se cuje da radi, osiguraci dobri (15 i 22 ako sam dobro gledao), ali struja ne ide na maglenke. I da, sad se ne ukljucuje zelena lampica na tabli da su ukljucene maglenke. Kad na poziciji ukljucim prednje pa zadnje, zadnje se ukljucuju, tako da mislim da ne bi trebao prekidac da je u pitanju. Da li je moguce da je do instalacije, tek tako da ne rade?

Link to post
Share on other sites

Dobija struju... Ipak je crkao osigurac :D Kad sam ubacio pipalicu u osigurac, pokazuje napon, pomerim je malo levo desno, ona varnici. Pregoreo osigurac, ali se nije videlo, tak kad je pipalica usla levo desno, spojila. :D

Link to post
Share on other sites

Ne, sve sam izolovao, dva puta proverio... Mislim da je crkao kad mi je slucajno plus zica pala na kuciste maglenke, nije radila sijalica i bile maglenke ukljucene kad sam je vadio. :angry:

Link to post
Share on other sites

Hoce to da prsti kad ispadne zica :D . Pretpostavio sam da je samo osigurac i zato sam ti napisao da gledas da li ima struje na njemu.

Link to post
Share on other sites