Informacije M3 narandzasti


Recommended Posts

Vidi se da je lupan od napred. Nema sociva u farovima, a ima prskalice za farove. To nikako ne ide. Ima kasetofon, a M3 proizveden 2002. godine...

Link to post
Share on other sites

lom je zato sto 90% ljudi samo masta o njemu

imao je cenu od 10000evra , fer i posteno sobzirom da preko nema za te pare..plus put , carina i registracija

cak i da ima nedostataka..sve se to popravi , a za one sa salonskim ukusom postoje i salonske cene

Link to post
Share on other sites

Gledao sam ga krajem septembra na B Potoku, auto je u katastrofalnom stanju i limarijski i u svakom drugom smislu. Unutra je pohaban sa gomilom nelogicnih stvari, skripi, ljulja a o motoru da ne pricam. Pogledao sam ga iz ciste radoznalosti jer se do tada bar 3 puta pominjao na forumu. Kroz pola godine je promenio 3 vlasnika..

Link to post
Share on other sites

Ja bolje da ne pricam istoriju tog auta...od uvoza iz Italije pa do dana danasnjeg....

Link to post
Share on other sites

otisao drugar jedan dan da ga pogleda eventualno kupi i naravno to se nije desilo. BMWu je zabo vanos i jos neki andrak u motoru, motor je izvadjen stavljen je drugi. Matori ne da auto da se proba pod broj jedan, bar njemu nije dao, ko bude isao da se ne iznenadi kad vidi matorog lika u suskavcu koji je u tripu da je u 90im ostao. Kaze drug da je stvarno lep uzivo spolja, za unutra nisam ulazio u detelje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...