Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veruj mi da mu taj M bas uzivo dobro stoi a stopovi nisu farbani nego su orginal hella fabricki zatamnjeni tako sda i nisu losi na toj metalik boi..Naravno uzivo to sve drugacije izgleda.Ma felni mogu da nabavim kakve hoces nego sam hteo neke bas otvorenije..Nevolim zatvorene felne pa da vrede 1000 eura ne bih ih stavio na kola.Sa obicnim plinom sam ga i kupio ali posteno vise vozim na benzin i ako ide dobro i na plin..U sustini plin je kod nas go k***c..Bmw se vozi na benzin ko zna sta je prava masina a ko hoce cisto onako da se dzekira to je druga stvar.Danas mi bas dolazio neki strucnjak da mi ponudi fijat stilo 2006 god hahahahah glava za glavu...hahahaha..Samo sam usao u auto i provozao i video da to nema veze sa zivotom.Nije ruzan auto ali brate sve sama plastika..Da je 19 jtd pa da kazem da nije los ali za ovaj bmw je kanta za smece..Meni je auto u fulu pa zato mi i ponudio..hahahahaha

Link to post
Share on other sites

Imam u planu i napred da zatamnim stakla kao sto su pozadi ali nikako da nadjem vremena..Mozda i neki spojler na gepeku ali cisto sumljam..Razmisljam da promenim i ovaj izduv elipsasti u neki sa dve cevi 2 x80 promera ali nije mi to ni toliko vazno..

Link to post
Share on other sites

Po mom mišljenju:

-višak je ona "ajkula" antena na krovu;

-stavi restyling retrovizore;

-lepše bi mu stajale svetlije "štopaljke";

-obavezno sekvent plin, nikako običan;

-promeni felne, ima mnogo boljih za iste pare, kao što neko reče;

-zatamni i prednja takla;

-skini suvišne M oznake, eventualno da ostane na gepeku (ako baš voliš);

-nabaci neki spojler na gepeku,

i biće vrh!!!

Bez uvrede, samo iznosim svoje mišljenje! ;)

Inače, na osnovu fotografija, reklo bi se da je auto izuzetno očuvan.

Link to post
Share on other sites

Sve je stvar ukusa...sredjujes kako tebi odgovara...auto ti je vrh..sve ostalo su nijanse..!!!!!Imas pravo,ovi danasnji su plastika...jedan je E34....!!! :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

To su mi slike pre zime..Tacnije pre snega a posto ja nevozim auto zimi.Auto je kod mene 5 god i nijednom nije zgazio na sneg.Imam veliku garazu tako da sam mu odradio klesta u drecavu crvenu boju i napred i pozadi posto ima abs i diskove i napred i pozadi..Sa ovim felnama se bas primecuje ta drecava crvena boja i ispalo je ekstra.Sto se tice felni..Brate te felne sa te crne e 34 su daeko skuplje od ovih moih r 17 tako da je to smesno uporedjivati a i ove sam nasao za jeftine pare r17 8 jota et 20 za 130 eura...To je go k***c za felne r 17..Naravno da je manji et od 20 bi stajalo savrseno ali te su felne vecinom skuplje i mao zatrpane.Ja konkretno volim otvorene felne..Sto se tice M znaka to sam stavio onako iz zezanja i ostalo je..Kad se vec stavlja taj znak on da se postavlja u kompletu napred i nazad ili nijedan..Sto se tice plina.Posteno meni je sranje i obican i sekvent..Na benzin je prava stvar i to 98 oktana..Naravno i 95 ide odlicno ali benzin je benzin a ne ovo djubre od plina..Resio sam da zatamnim napred stakla i to ce da bude u fulu..Na ove felne sam namerno stavio 225 50 r 17 gume jer mi je bio sa drugim gumama napred bas spusteni pa je kacio na lezeci policajac a inace ima sportske mortizere i nas krivinama ama bas nimalo ne nakrece,

Link to post
Share on other sites

Hhhahahahaha Pa sta ti mislis gde treba da bude akomulator od modela e 34...Da netreba mozda da bude na krovu..hahahahaha..Boga mi ta stop svetla na tom crnom e 34 su dobra i moze da se nadju alo ove moje su bas retke..U sustini mogu da se menjam za neke svetlije ako nekom trebaju ove moje fabricke tamne HELLA stopovi...Mislim cak da su moji stopovi skuplji od tih svetlih..

Link to post
Share on other sites

Mozda bi valjalo i ove pragove i branige napred i pozadi ofarbati sve da bude ista boja kola..Kazem mozda a to mi je sve lako da odradim u garazi.Samo dobra volja a ja je imam cak i previse..Pa sva klesta i napred i nazad sam farbao po 3 puta,tako da je ispalo u fulu...!!

Link to post
Share on other sites

za akumulator je pitao @Sutlandjanin verovatno jer nekom e34 zavisno od godista/motora se nalazi ispod zadnjeg sedista....

inace @pepsy ti je dao super savet sem sto bih ja izbacio spojler na gepeku :D, inace auto ti je super :)

Link to post
Share on other sites

Hhhahahahaha Pa sta ti mislis gde treba da bude akomulator od modela e 34...

Moj na primer je ispod zadnjeg sedista ;) neki modeli imaju i pozadi, zavisno od opreme (klima, webasto itd)

Link to post
Share on other sites

Ma znam da imaju neki modeli e 34 pozadi ispod sedista akomulator nego sam odgovorio jel mi bilo smesno sto kaze otkud akomulator napred..hahahja.Ispade da sam ga ja namerno postavio napred..hahaha pa u tom fazonu sam i odgovorio..hahaha..Da se razumemo..Sve je to stvar ukusa sta ko voli ali naravno da ovo nije nov auto nego polovan ali u izuzetno dobrom stanju..Ja tu nisam nista buzdio specijalno .Sve su to sitnice ciste,Jbs ti nasminkan auto ako je kanta za smece..Te felne na tim crnim m e 34 sam imao r 18 za 250 eura i siguran sam da sam moga i jeftinije da prodjem..Ja bih stavio 18 one novije felne petokrake od M su u fulu..Na primer meni je auto u nutra za razliku od vecine nasminkanih automobila kao u apoteci..Nema pusenja cigara a o prasini je smesno pricati..Jednostavno to nevolim da mi se oseca u kolima.Sve je u fulu i koza kao nova..Cak mi je i fabricko ozvucenje gde gruva prilicno dobro..U sustini mene to gruvanje muzike da otpadaju usi i nezanima..Meni je muzika kad cujem da masina reze da usi otpadaju...hahahahahaha

Link to post
Share on other sites

Danas mi bas dolazio neki strucnjak da mi ponudi fijat stilo 2006 god hahahahah glava za glavu...hahahaha..Samo sam usao u auto i provozao i video da to nema veze sa zivotom.Nije ruzan auto ali brate sve sama plastika..Da je 19 jtd pa da kazem da nije los ali za ovaj bmw je kanta za smece..Meni je auto u fulu pa zato mi i ponudio..hahahahaha

Da mi je da upoznam tog tvog "strucnjaka" koji je ponudio ikonu nasih drumova, samo 15 godina mladju glavu za glavu. Da je video ovu tvoju opasnu sliku enterijera, mogao si mu izvuci i neku doplatu, ipak ti je auto u fulu ;)

Link to post
Share on other sites

Ne kapiram sto bi ga upoznavao..Kakve ima veze sto je tolika razlika u godinama kad i fijat nije na ceni nego decku treba veci auto porodican posto mu je taj Stilo samo sa troja vrata i nema plin i ako je 1.6 i motor..Da mi dotera ta dva ja se ne bih menjao..Ne kapiram gde vidis ti tu opasnu sliku enterijera.. Mene nikad nije zanimao taj usrani papir gde pise 2006 ili 2010 ako je taj auto kanta za smece..Samo kvalitet trazim a sa papirom mogu guzicu da obrisem...!!!!

Link to post
Share on other sites

al ipak, ajd da probamo jos jednom. lepo.

Druze dobro si video o cemu se radi..Kao sto si video izbacio sam par slika bmw i naravno ocekivao normalne komentare..Naravno kao i na svakom sajtu ima svakakih likova, tako da se to i ocekuje proseravanje i ako nisam bio ni na jednim profilu da ih komentarisem..Koliko vidim po tvom verovatno sam ja kriv...hahahaha..Pa Brate ako ti ne sto znaci ti mi obrisi ceo profil i caooo..Ja kazem realno..

Link to post
Share on other sites