Recommended Posts

Auto je odlican,felne i nisu neke,ima mnogo lepsih tockova za iste novce.

Jel ovo 2,5 ili 2,0??

Slazem se sa tobom da imaju daleko boljih felni ali brate ja sam ove r17 et20 8 jota platio 130 eura i to sam uzeo posteno jel sam kupovao gume pa sam zapazio..Za te pare r17 da budu u nekom stanju sto bi rekli dobrom je malo teze naci..Ja sam hteo otvorenije felne jel sam ofarbao kljesta u drecavu crvenu i napred i pozadi,tako da mi se bas primecuju upravo sto su otvorenije felne..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlična bembara, ja bi samo skinuo ovu antenicu i umesto ovog završetka auspuha stavio dve malo veće okrugle cevke

Ma tu sam antenicu dobio od drugara.Bila je na njegovoj 5 pa skinuo pa reko da vidim kako cuci i na kraju ostade i dalje..Pa moze da se skine..Nista posebno..Sto se tice zavrsetka auspuha i tu sam malo promenio da bude taj veci elipsasti i nije los ali se slazem da bi mu 2x80 stajale cevke bas mocnije..Sve su to sitnice i cista sminka..Mogu to da menjam kad god hoces.Kad mi dosadi menjam sigurno..Razmisljam da li da mu odradim pragove i branike u istu boju kola..Eto cisto malo radi promene a spojler cu da mu nabacim na gepek ako budem naleteo na neki dobar..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kao sto sam pricao ofarbao sam pragove i donji deo branika u istu boju limarije,tako da mi sad izgleda mnogo bolje..Mislim da je bolje nego crna boja kao sto je bila na starim slikama..Mozda jos promenim te crne stopove i bice to sve u fulu..!!!

Link to post
Share on other sites

Sto se tice tih patosnica..Imam ispod njih jedne crne patosnice pa cesto menjam..Koristim i jedne i druge..Obloga za volan mi posteno i nesmeta..Na protiv mi bas odgovara jel mi je dosta masivni i deblji volan pa mi leze dobro na ruku jel vozim samo levom rukom i lako mi baratati volanom..Nekako mi bolje leze na saku..Jedinu promenu sto jos mozda izplaniram je da promenim ta stop svetla..Mislim da odlicno cuce i ti tamni helini stopovi ali jbg malo bi mozda promenio iz dosade.Recimo neki sa kristalnim zmigavcima bi cucalo bas dobro..Mozda cak i promenim i stavim dupli izduv ali samo dolazi u obzir niklovani...Sve su to sitnice..Vazno je da je auto u fulu i da je dobro odrzavan..To mora da bude kao u apoteci..hahahaha..

Link to post
Share on other sites

Ma slazem se i ja da mu cuce mnogo dobro ti Hella tamni stopovi ali desni mi je malo napukao gde sam ga ja zalepio super lepkom..Ako ima neko rasparan desni na primer mi treba.Rado bi ga kupio samo da ima neko za prodaju..E zbog toga sam i bio razmisjao da ih malo promenim na one sa belim zmigavcem..Neka majmuncina mi ga namerno cuknula..

Link to post
Share on other sites

U sustini ta antenica i moze da se skine a i nije bas nesto toliko upadljiva.Imam u planu da zatamnim i prednja stakla da budu kao sto su zadnja.Mislim da bi izgledalo bas u fulu..Mozda i neki dupli izduv ali u sustini i ovaj elipsasti mu odlicno stoi..Samo gume sam stavio 225 50 r 17....Mozda sam trebao 45 profil ali to je mala razlika..Losi su nasi tereni za gumu nizu od 45,50..Namerno sam stavio 50 jel mi je malo udobnija i malo sigurnija zbog losih puteva.To stoi da lepse izgleda sa nizom gumom ali ne bih bas da se zezam sa tim niskim profilima..!!!

Link to post
Share on other sites

ja mislim da bi lepse bilo sa dve cevke pozadi,ili to samo ja vucem ka fabrici... gume ko gume,pocepace se pa stavi 225/45, nekome je i to visoko :pleasantry:

p.s. sija se ko pasije.... :lol:

Link to post
Share on other sites

Cime si ovo farbao? Zar se meni samo cini da nema sjaja i da je farba nije ni priblizna boji auta,nemoj da se ljutis ali je razlika ocigledna :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Auto je do 00, bas mi se dopada, mnogo lepa boja, a i cak mi se i izduv dopada, taman malo da razbije monotoniju sa okruglim standardnim izduvima, za onu antenicu ne znam, ja bih skinuo, bas je lep, samo nastavi tako da cuvas :)

Link to post
Share on other sites