Recommended Posts

Pa naravno da se vidi razlika ali ne velika.Jednostavno nije lakirano kao limarija od kola..Tacnije manje laka ima..Ma to mi je bila pravljena farba u spreju i sa njim sam i farbao..Mnogo brza varjanta nego da se zezam sa kompresorom..Kad bi nabacio jos 3 ruke laka e to bi bila ona prava..Na slikama je to drugacije..Uzivo se to mnogo bolje vidi.!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mislim da bi lepse bilo sa dve cevke pozadi,ili to samo ja vucem ka fabrici... gume ko gume,pocepace se pa stavi 225/45, nekome je i to visoko :pleasantry:

p.s. sija se ko pasije.... :lol:

Slazem se sa tobom to mozda bi bilo lepse..Ako gledam da bude malo unikatan on da mi i netreba taj dupli izduv..Jednostavo ga svako ima i malo mi je prevazidjen i ako bi cucao dobro..Gume su sa svim ok 45..Sve sto je nize lepo izgleda ali nije za ove nase terene tako da to nemam u planu radi estetike sjebem felne negde po rupama.!!!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Meni su te felne sranje. Za te pare mogu daleko bolje da kupim..Cak mogu za upola da nadjem bolje felne..

Link to post
Share on other sites

Odlična ti je petarda . Felne su vrh. Idu uz auto tog godišta. Sedi,vozi i uživaj

Pa nisu lose a moze i bolje da se nabave..Ja volim otvorenije felne.Dobre su i sa dubljim falcom...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bas me zanima da li moze da se odradi reglaza prednjeg trapa na e 34..Znam da na zadnjem nema stelovanja..Cujem razlicite komentare tako reci nekih majstora da nemoze da se odradi reglaza ni prednjeg ni zadnjeg trapa..Tacnije stelovanje nagiba prednjeg trapa na e 34..

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nisu lose te felne ali ja vise volim otvorenije..Sa dobrim falcom su najbolje.......Sad sam malo odradio auto sa drugim sirim i nizim gumama a i stavio sam sva cetiri Sparco distancera od 20 mm...... Napred 225.45 r 17 Dunlop sport o1 Nazad 235.45 r 17 Continental na felni 5 x120 et 20 od 8 jota.... Posto sam na krivini bukvalno izuo prednju gumu 205 50 r 17 morao sam da uzmem nize i sire da bi bio stabilni ali sam ga izvukao sa distancerima do ruba...

Link to post
Share on other sites