Molim pomoc MAJSTORA koji znaju m40 protokomer :)


Recommended Posts

vidis,kao da sam vidovit,napisah ti u prvom postu1 :plinadzija je skinuo step motor i ugradio ti plasticni sraf na kom se steluje ler,zakljucak2:plinadzija je verovatno i u kuciste filtera vazduha zaglavio cep od nekog spreja(to im je najlakse) i smanji ti protok vazduha kroz kuciste filtera vazduha3:plinadzija je verovatno sve to radio da bi namestio plin da radi kako treba,ali kad je sve to odradio i ustelovao plin,benzin nije radio kako treba4:plinadzija je onda otvorio protokomer da ga malo usteluje i napravi da radi kako tako na benzin,u tome je uspeo samo vestacki,kao sto stunter rece,namestio je da ti naliva benzin zato i trosi ko ruska volga5:streljaj plinadziju ako je situacija kao sto sam ja zamislio i opisao6:oteraj auto kod nekog na otpad ko rastura 36-ce i nek ti izmenja sve te karabudze i stavi krstene delove sa stranca,auto ce progledati

Hvala ti do neba..... jadan cikica taj koji ga je uvezao i ubacio plin sta on zna... on tako vozio iso lepo na plin jbg ja ga bas i nevolim ja samo benzin ipak je benzin benzin ...

Izgleda da ti je skinut step motor, odvod sa donje strane gume protokomera kao da je zastopan necim, nema creva ako dobro vidim na sliciA ovaj dzek viska je otprilike od ovog odvoda za isparenja iz rezervoarahttp://bmwfans.info/parts-catalog/E30-4-doors/Europe/318i-M40/L-M/browse/fuel_preparation_system/fuel_tank_breath_valve_disturb_air_valve/

da a to za isparenje rezervara i to je neki deo ? kako se to zove i ima li ko prodati taj step motor i to. a donja pipica nije zastopana nego sam ja produzio plavim crevom posto sam od e36 uzeo crevo od protokomera do usisa a ono je vece pa sam morao malo produziti to crevo ono je ok....

Link to post
Share on other sites

na kocki je step motor ispod usisne grane do soferke, sa strane suvozava, nije ispod leptira

takav dzek ti se kaci na leptir, proveri da nije to taj, a crevo koje je zapuseno je za filter benzinskih para, slobodno ga zapusi i zadihtuj necime.

Link to post
Share on other sites

hvala svima mnogo ste mi pomogli stvarno postovanje.... vidis izgleda nemam ni taj step motor ni nist taj bas neki glupav plindzija bio nedaj boze nikome. bas cu pitati coveka od kojeg sam uzeo auto ko mu je ugradio da odem da ga pitam jel dobro ... :)

Link to post
Share on other sites