Recommended Posts

Evo drugari da Vam predstavim moj autic, kupio sam ga nesto manje od mesec dana kod Kuma u Cacku, i vise nego sam zadovoljan. Auto je 2007 godiste 150ks, posto volim izmene prvo sto sam na njemu sam izvadio Dpf i katalizator danas sam urdio cip i sa 150ks je podignut na 193ks to sam uradio U Revocip, ostalo je jos da stavimo karbon usis i to je to

IMG8591.jpg

IMG8600.jpg

IMG8592.jpg

050hBmM.jpg

Link to post
Share on other sites

Lep autić :D

Tu x seriju, da li prave u nekoj boji osim sive i crne :) Crna je vrh boja gotovo za svaki auto, ali sudeći po poslednjoj slici kapiram da će da bude često u perionici :)

Puno lepih km ti želim :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Što si isključio EGR ventil,jel si imao problema,isto i sa PDF filterom.Ako ti trebaju čepovi ima na ebay

http://www.ebay.de/itm/4-x-22-mm-BMW-DRALLKLAPPEN-SWIRL-FLAPS-MIT-O-RINGEN-DICHTUNGEN-DER-ANSAUGBRUCKEN-/170980588441?pt=LH_DefaultDomain_77&fits=Make%3ABMW|Platform%3AE91&hash=item27cf3cbb99

Iskljucenem sam omogucio autu lepsi rad i lepsi odziv gasa, egr i dpf cista ekologija, manje grejanje turbine itd.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pozdrav Tomo, da li mi mozes reci, totalni sam duduk, koje si simptome imao pa si morao da cistis te klapne, a takodje i da ih zatvaras, posto vidim da mnogi to rade pa bih i ja ako treba, moj ide generalno super, nekad osetim, da malo kao zastuca kad ubrzava al to mi se desilo mozda 3 puta od kako je kod mene..

Link to post
Share on other sites

Kad osetis simtom klapne tad je vec sve otislo u k.... preventivno se proveravaju i skidaju klapne po potrebi ako su se olabavile. Nije skup zahvat, i ja sam ga uradio.

Link to post
Share on other sites