otvaranje gepeka na daljinski


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mislim da vam nece ipak puno pomoci, zato sto je kod compact-a skroz drugaciji amortizer u odnosu na limuzinu, ali se ipak nadam da ce meni moci da pomogne :D ;) :D

Link to post
Share on other sites

Toliko mi je iritantno da procitam post u kome pise "uradio sam, sve radi u full-u, slikam, snimam, postujem, opisujem saljem vam..." to je to, poslednji post. Odnosi se na

perkebgd. Ako je neko prtio temu, i cekao rezultat duzan si bar da ne obecavas pricu, sliku, snimak... Osim ako snimajuci nisi se zarobio nekako u tom gepeku. Off teme sam, izbrisite slobodno, ali ne mogu da ako neko ceka nesto ti odradis to i uskratis ljude informacije koja je mozda ovde nekom bitna. A verovatno jeste sudeci po broju pregleda. Izvinjavam se jos jednom.

Link to post
Share on other sites

Toliko mi je iritantno da procitam post u kome pise "uradio sam, sve radi u full-u, slikam, snimam, postujem, opisujem saljem vam..." to je to, poslednji post. Odnosi se na

perkebgd. Ako je neko prtio temu, i cekao rezultat duzan si bar da ne obecavas pricu, sliku, snimak... Osim ako snimajuci nisi se zarobio nekako u tom gepeku. Off teme sam, izbrisite slobodno, ali ne mogu da ako neko ceka nesto ti odradis to i uskratis ljude informacije koja je mozda ovde nekom bitna. A verovatno jeste sudeci po broju pregleda. Izvinjavam se jos jednom.

Slazem se u potpunosti, stvarno skroz glupo. Sutlandjanin sa foruma ili Aca Kacimbas je rekao da ce se raspitati pa cim nesto saznamo objavicemo ovde.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ljudi daj da se dogovorimo da narucimo svi zajedno jedan par za e39 i e46 i odnesemo ovima sto prave opruge da urade po uzorku..

verujem da bih bilo dosta zainteresovanih...

Link to post
Share on other sites

narucene od drugara iz engleske ove za e39

http://www.bearingboys.co.uk/B20x64_Medium_Load_Die_Spring-31092-p

i ove za e46

http://www.bearingboys.co.uk/V20x32_Light_Load_Die_Spring-31027-p

javljam cim stignu da testiramo :)

Javljaj, meni treba za e46 ;)

Konacno neki konkretan potez :)

Link to post
Share on other sites

Da li je neko probao da skine jabucicu sa amortizera ?

Ako ne moze, mozda bi se mogle postaviti opruge kojima je unutrasnji precnik

sirok kao jabucice, bukvalno ih navuci preko pa potom postaviti granicnike

tj. podloske.

Link to post
Share on other sites

M-gen, jel znas mozda koje opruge odgovaraju za e46 compact?

@Vine,

Ja sam kod mene na compactu skinuo bez problema, samo skines onaj osigurac i to je to :)

Link to post
Share on other sites

pa sam narucio kao sto kaze onaj lik sa snimka za e46 20x32 zelene znaci meksa varijanta :)

trebao bih ti da probas sa istim pa ako ne odgovara smislicemo nesto :)

Link to post
Share on other sites

@Vine,

Ja sam kod mene na compactu skinuo bez problema, samo skines onaj osigurac i to je to :)

Znam, skidao sam ceo amortizer, ali nisam probao i tu jabucicu (u kojoj je osigurac) da skinem.

I nju moras demontirati da bi postavio opruge.

Ili da preko nje navuces opruge pa da postavis granicnike od podloske. Mada bi lepse resenje bilo ako mogu jabucice da se demontiraju.

Link to post
Share on other sites

Znam, skidao sam ceo amortizer, ali nisam probao i tu jabucicu (u kojoj je osigurac) da skinem.

I nju moras demontirati da bi postavio opruge.

Ili da preko nje navuces opruge pa da postavis granicnike od podloske. Mada bi lepse resenje bilo ako mogu jabucice da se demontiraju.

Sorry, moja greska nisam objasnio do kraja, kada se skine osigurac, posle toga da bi se skinula jabucica, ona treba samo da se odvrne, posto je ona zavrnuta u amortizer :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kao da cekamo Godoa bas se oteglo sa oprugama, neverovatno koliko korisna i jeftina stvar a jos niko da proba :(

Sent from my HTC One using Tapatalk

amortizeri trebaju novi po meni neisplativa isnvesticija radi tog meraka da se "DIZE" :)

Link to post
Share on other sites