Treći red sedišta


Recommended Posts

Sad pročitah da postoji X5 sa 7 sedišta, pa me zanima mogu li naknadno da se ugrade 6. i 7. sedište ukoliko se kupi vozilo sa 5 standardnih sedišta, koliko je komplikovana ugradnja (ukoliko je tako nešto izvodljivo) i koja bi bila procedura oko registracije, eventualnog atesta (ako je potrebno)...?

Link to post
Share on other sites

Stvarno neznam. Nisam ni znao za ovu opciju za 7 sedista, dok posle tvog pitanja nisam malo google-ao. Ovo je odlicna stvar. Najbolje vidi sa ljudima koji imaju X5. Ali sad naglas razmisljam. Radio sam na nekoliko X5 pojacala i nisam video fiksiranu donju dasku gepeka koja ima sine, vec obicnu drvenu presvucenu platnom.

Link to post
Share on other sites

Pitam jer moj Kum, hvala Bogu, od letos ima četvoro dece, pa mora da traži auto sa 7 sedišta. Ovih dana je listao oglase da vidi šta dolazi u obzir, pa mu pade na pamet i X5, a ljudi su zadovoljni s tim džipom. Iskreno, nisam ni ja znao da postoji varijanta sa 7 sedišta, ali posle njegovog pitanja i malo googlanja saznao sam da postoji, ali rekoh da se raspitam ovde pošto sigurno ima upućenijih ljudi na forumu od mene. :)

Link to post
Share on other sites