Recommended Posts

POZZ.. :preved:

Planiram da ugradim xenone i u duga svetla. Zanima me da li je neko vec ugradjivao i da li moze da radi?

U kratkim imam vec ugradjene (nisu fabricki) i za sada su se pokazali dobri. Umesto projektora i bixenona hocu samo jos jedan komplet da stavim u duga...

Svako misljenje i predlog je dobrodosao... ;)

Link to post
Share on other sites

Neko je već pisao da je imao problem i da je stavljao rele. Ako ti radi dobro na kratkim probaj i na dugo.

Radi dobro na kratkim. Uzecu danas neke za 20e pa cu cisto da probam, ako rade-odlicno, zadrzacu ih... Ako ne rade stavljam ih na sluzbeni auto, tamo ce da rade sigurno... :lol:

Link to post
Share on other sites

Nije problem, stavljao sam ih ja na e46. Kupi H7 komplet. E sada mozes da kupis i adaptere za sijalicu h7 ili od sijalica da napravis, tako sto ces iseci sijalicu bonsek platnom i ispod nje ubaciti xenon sijalicu. Nikakvi releji nisu potrebni.

Link to post
Share on other sites

Nije problem, stavljao sam ih ja na e46. Kupi H7 komplet. E sada mozes da kupis i adaptere za sijalicu h7 ili od sijalica da napravis, tako sto ces iseci sijalicu bonsek platnom i ispod nje ubaciti xenon sijalicu. Nikakvi releji nisu potrebni.

Uzecu i te adaptere, da se ne mucim sa bonsekom... :D

Idem sada po njih pa kad padne ugradnja preko vikenda javljam utiske ...

Bitna mi je bila ova informacija da mi nisu potrebni nikakvi releji i dodatna povezivanja ...

Hvala drugari... :dance3:

Link to post
Share on other sites

Uzecu i te adaptere, da se ne mucim sa bonsekom... :D

Idem sada po njih pa kad padne ugradnja preko vikenda javljam utiske ...

Bitna mi je bila ova informacija da mi nisu potrebni nikakvi releji i dodatna povezivanja ...

Hvala drugari... :dance3:

100% ne trebaju nikakvi rejeli. Kazem ti da sam ugradjivao kod mene pre nekoliko godina.

Link to post
Share on other sites

Meni je na E60 pravilo problem. U cca 20% paljenja dugog svjetla, zaglupili bi mi se cajgeri i svi prekidachi, morao sam stati, ugasiti auto, izvaditi kljuch, itd.

Fabrichki sam imao Xenon u kratkim. Ako stavish relej, necesh imati signalizaciju da ti je crkla sijalica. Nisam htjeo da se zezam sa tim, nego sam izvadio to i vratio na fabrichko sve.

Link to post
Share on other sites

Meni je na E60 pravilo problem. U cca 20% paljenja dugog svjetla, zaglupili bi mi se cajgeri i svi prekidachi, morao sam stati, ugasiti auto, izvaditi kljuch, itd.

Fabrichki sam imao Xenon u kratkim. Ako stavish relej, necesh imati signalizaciju da ti je crkla sijalica. Nisam htjeo da se zezam sa tim, nego sam izvadio to i vratio na fabrichko sve.

E46 i E60 su nebo i zemlja, za E46 100% radi. E60 je specifican, neke stvari su fabricki radili namerno da ne mozes da odes kod "Mike ili Zike" u garazu i da resavas probleme. Posebno po pitanju elektronike.

Link to post
Share on other sites