Recommended Posts

radio sam dijagnostiku na autu..imam gresku

006 Fuel-injector output stage without cylinder association

znaci to je kod greske 0006...a o[pis koji sam nasao Fuel-injector output stage without cylinder association

dali se neko nekad susreo sa tom greskom...

to neznam sta je,dali neko zna,ok pokazo je i tps,to sam nasao i maf senzor,njega menjam sutra ili prekosutra..

no dobro,dali neko zna sta ta greska oznacava...googlah po netu nenadjoh,,u pitanju je e38 3.0 v8 730i, m60 b30 motor.95to god..

autic lepo ide,mada..mada imam utisak kao da na leru radi na 7 cilindra,mada kad cupam svecicu po svecicu svi rade,menjao i filtere i svecice,i vratove od bombina, i pumpu gledo pritisak,i povratni ventil,ispratio motornu instalaciju,proveravao dizne itd...lamda sonde rade za divno cudo...

Link to post
Share on other sites

i,jel zna neko...kvar..gresku...

ovde ima i malo vise

http://www.bmwfaq.com/threads/lista-de-codigos-de-error-de-bmw.536877/

i ovde

http://www.e38.org/e32/bmw%20code%20defaut.pdf

isti text dobijam...upravo promenio tps,isto tako mi trc trc na leru,kao 7ipo cilindra da rade... u voznji jebemliga..upali gume po potrebi :)

Link to post
Share on other sites

izmerio..svi su oko 10..10,1..svi isto rade..svaki reaguje na gas na ler kad se iscupa,svi nekako isto rade..danas promenio i maf senzor..isti djokica..maf senzor ili ti protokomer.. lamda sonde otkacio..sve se isto desava.. imam neki rev signal na ovoj dijagnostici te ide na 400 pa na 580 pa na 30..u radu auta,neznam sta je to,sutra cu okaciti bmw skanewr skener kako god..mada kolko vidim nece tu dijagnostika pomoci,nego peske deo po deo...

Link to post
Share on other sites

a sve mi se cini da ce na kraju biti krank senzor u maleru..neznam zasto ali...tako i se cini..ili ovaj nov zamenjeni pcv ventil..to je vl;asnik pre mene menjao....

ili...a to me najvise nekako buni,da neka bombina lazira rad..auto po potrebi upali gume ko besan..u niskima onako ide solidno za 3.000cm.otkud znam,vuce lepo nemam neki problem sa tim,lepo salta bla bla,mada mi se ekonometar poceo cudnpo ponasati,nesto zakucava potrosnju pa padne dole pa gore...a sve mi se to desava od kad sam oprao motor..i malo vise trosi,,a treba da mu cusnem sekvent,zato moram sve da lepo namestim...

Link to post
Share on other sites

zamenjen i drugi tps,auto prodisao :)

1 lamda sonda losa prijavljuje gresku ali sad radi normalno :) to je to otprilike,mada sa ovom losom dijagnostikom...sad radi ko doxa :)

veroovatno se usrala na pranju i jeb,ja menjo gornju mesto donje i non stop ista muka :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nahrani svinje i ništa ne diraj. Onaj rev signal su ti obrtaji.

pa neznam ali to cas na 300 pa na 600 a auto radi normalno..kad dam gas max su 600 neidu dalje.. ali otkud znam sad sve radi ok,,klemu neskidam vise ..bas ako budem morao...verovatno se neki parametar izgubi ili tako nesto...

Link to post
Share on other sites