Recommended Posts

Pozdrav svima... :preved:

Imam problem koji se nadam se lako resava ali ja ne znam kako.. U pitanju je nivelacija farova kod e46, rest, nema fabricke xenone...

Desava se sledece: Kad god upalim auto desni far odradi gore - dole, (kao nasteluje se , nemam pojma) a nivelacija iz kabine samo i radi na desnom faru, levi ne zuji i ne pomera se... Taman nastelujem lepo farove i desni se rasteluje, cak i levi u jedno mesec dana proradi i rasteluje se...

Ima li neko resenje kako da trajno izkljucim podesavanje farova? :blink:

Link to post
Share on other sites

malo su ti se olabavili nosaci sociva unutar fara probaj da ga rastavis i malo utegnes ako se nisu isti pohabali ili ako ne zelis da se cimas sa tim raskaci one kablice sa njih i nema vise nevilacije ili ih iskljuci sa dijagnostikom...

Link to post
Share on other sites

malo su ti se olabavili nosaci sociva unutar fara probaj da ga rastavis i malo utegnes ako se nisu isti pohabali ili ako ne zelis da se cimas sa tim raskaci one kablice sa njih i nema vise nevilacije ili ih iskljuci sa dijagnostikom...

Rastavio bi ih ja kad bi imao vremena, ionako sam mislio da ugradim projektore, ali zbog posla nemam vremena ...

Nadam se da cu naci te zice pa cu da ih otkacim...

Link to post
Share on other sites

Bas tako imao isti problem, naknadno ubaceni ksenoni i auto nivelacija.Imao je i stelovanje iz kabine medjutim sve cesce nije htela auto nivelavija da odradi svoje a tada ni iz kabine se nisu mogli podici farove. Izvadio dzekove i nastelovao farove rucno.

Link to post
Share on other sites