Potreban savet u vezi e36


Recommended Posts

Sta ti je tacno zanimljivo na ovom autu ?

Kada vidim ovaj volan i rucicu menjaca, ne bih isao da ga pogledam ni da je u Bg

i da kosta 2000e.

sa tom km bih se iznenadio da vidim nov volan a deluje bolje od vecine u oglasima

Link to post
Share on other sites

sa tom km bih se iznenadio da vidim nov volan a deluje bolje od vecine u oglasima

I moj je u oglasima, ali je sigurno bolji i lepsi od ovog, ako ni zbog cega drugog, bar zato sto je kupe.

E36 limuzina, za 2700e, mora preozbiljno da izgleda i bar na prvi pogled da mu ne nadjes manu.

Sto se tice km, ja kada sam kupovao svoj, sve sam gledao samo ne cajger, jer verovati u km

punoletnog auta je ludost, osim ako nije prvi vlasnik.Da me ne shvatis pogresno, ako se tebi

ovaj auto svidja, idi pogledaj ga i srecna kupovina.

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

I moj je u oglasima, ali je sigurno bolji i lepsi od ovog, ako ni zbog cega drugog, bar zato sto je kupe.

E36 limuzina, za 2700e, mora preozbiljno da izgleda i bar na prvi pogled da mu ne nadjes manu.

Sto se tice km, ja kada sam kupovao svoj, sve sam gledao samo ne cajger, jer verovati u km

punoletnog auta je ludost, osim ako nije prvi vlasnik.Da me ne shvatis pogresno, ako se tebi

ovaj auto svidja, idi pogledaj ga i srecna kupovina.

Pozdrav.

Gledao sam samo da bude u sto pristojnijem i originalnijem stanju a ovaj na slikama izgleda ok

samo mi daleko zato pitam ovde,mada sam video i dva zanimljiva kupea,mozda i tvoj...

Link to post
Share on other sites

Stanje ne bi komentarisao, ni kilometražu (tu je kilometraža realno nebitna - mislim na ono što piše, ko zna koliko je on puta tu cifru pregazio).

Paket opreme mu je skroz dobar, teško da može u oglasima sedan da se nađe u ovom paketu opreme. Cena mislim da je malo previše, ali mišljenja su kao dupe, svako ga ima :D

Ja da kupujem auto, išao bi da ga pogledam, pa i da bacim neki dinar za troškove, bar bi znao da sam ga pogledao.

Mada, kada sam kupovao ovaj, gledao sam jedan sličan (po opremi) baš u Inđiji, super oprema, preko telefona ludilo sve super. A kada sam došao vidim da su koševi menjani (nema nosače za bobine m43, nego za jednu kao kod m40), i da je farban krov (višnja kapala :) ).

Eto, mojih 2 centa :)

Link to post
Share on other sites

I meni je zanimljiv taj auto pogotovo što hoće zamenu za dizela i na slikama ne izgleda loše ali ubio ga je sa cenom...onda bi 46-cu trebao da cenim 5000€. :)

Link to post
Share on other sites

I meni je zanimljiv taj auto pogotovo što hoće zamenu za dizela i na slikama ne izgleda loše ali ubio ga je sa cenom...onda bi 46-cu trebao da cenim 5000€. :)

Cudna prica skroz...lik u sustini zbunjen a auto je kao na njegovom bratu,on i ne zna nesto previse o tom autu cini mi se...trazim dalje

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto je dugo u oglasima,fina oprema sem volana i rucice menjaca. Ali mislim da je cena prejaka,pa sve i da je 1997god.

Kako kaze Saja onda e46 min 5000evropljana. Razmisli...

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto je dugo u oglasima,fina oprema sem volana i rucice menjaca. Ali mislim da je cena prejaka,pa sve i da je 1997god.

Kako kaze Saja onda e46 min 5000evropljana. Razmisli...

Slazem se potpuno ali sam ogranicen keshom do 3k a za te pare nista dobro pa mi svasta pada na pamet :(
Link to post
Share on other sites