kilometar sat


Recommended Posts

Samo drugi kilometar sat,nema sanse da nadjes zupcanike.to je bio i maj problem.za restart servisa treba ti zica i premostis pin 19 i 7 ako me secanje dobro sluzi.kada stavis zicu das kontakt sacekas 10-ak sek. Mozda i pre restartuje,skines sa kontakta skines zicu i to je to.ako nisi razumeo imas na youtube.

Link to post
Share on other sites

moze da se nadje. ja sam narucivao preko neta, set od 3 zupcanika izadje oko 25 dolara sa sve postarinom. ili da odes kod preciznog mehanicara u bulervaru, ako si iz beograda.

Link to post
Share on other sites

Samo drugi kilometar sat,nema sanse da nadjes zupcanike.to je bio i maj problem.za restart servisa treba ti zica i premostis pin 19 i 7 ako me secanje dobro sluzi.kada stavis zicu das kontakt sacekas 10-ak sek. Mozda i pre restartuje,skines sa kontakta skines zicu i to je to.ako nisi razumeo imas na youtube.

Na skontao sam ;-) a našao sam i na YT. Hvala.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Iz BG sam.A gde u bulevaru,nigde nisam primetio da ima? I koliko košta kod nas? :-o

kada od cvetkove pijace krenes ka mirijevu, bulevarom. sa leve strane ima jedan precizni mehanicar, pored placa za prodaju automobila.

a pored njega je brnaik servis. neces promasiti.

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao problem sa merenjem kilometara,malo radi malo ne radi a nisam primetio to :D i po tome mi je auto trosio 25l, dok na kraju slucaajno nisam primetio da km ne idu, zamenio sam sat,ali na tom drugom ne mogu da resetujem kilometrazu :D bolje ista nego nista :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao problem sa merenjem kilometara,malo radi malo ne radi a nisam primetio to :D i po tome mi je auto trosio 25l, dok na kraju slucaajno nisam primetio da km ne idu, zamenio sam sat,ali na tom drugom ne mogu da resetujem kilometrazu :D bolje ista nego nista :D

Boli te uvo, sad ti auto troši manje! :D

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Evo jedan off topic..da ne otvaram novu temu..U pitanju je 2000 e46 320d, lampica koja oznacava da nesto nije uredu sa motorm ne radi..da li je pregorela ili je predhodni vlasnik to namjestio ne znam..e sad pitanje je sledece..sta ako uzmem sat od identicnog auta i postavim ga na svoj auto..da li ce na satu prikazati moju kilometrazu i sve kao sada ili ce od tog drugog sata? Noob pitanje mozda al sta cu :lol2:
otvorao sam sat i ne idu standardne lampice..

Link to post
Share on other sites