Bmw oldtimers


Recommended Posts

Spremi 25-30 soma i izletece nesto.

Pa pazi ovako. Neko moze da trazi i 100000 eura za jedan auto ali pitanje je dali taj auto vredi toliko i dali u srbiji moze da dobije te pare.... Ja sam cuo da reper Juice trazi za svoju Alpinu 40000 eura... Ja mogu da garantujem da te pare ce tesko dobiti u srbiji ,mozda bi dobio manje vise te pare na zapadu ali ovde kod nas u srb tesko ce naci nekog ko ce dati te pare jer retko ko ima suske. Svi presipaju iz supljeg u prazno... Tako da te cifre tipa 25-30 soma tesko da neko ima da ulozi u jedan auto...

Link to post
Share on other sites

Ti da kupis nekog oldtajmera i da ga restauriras,trebace ti tih 25-30 soma koje je dredger spomenuo,tako da nista cudno.

Sigurno toliko mora da spremis. Inace niko i ne pominje da ce u srbiji dobiti te pare,danas je trziste cela evropa pa i sire(Rusi kupuju ko ludi)

Link to post
Share on other sites

Ti da kupis nekog oldtajmera i da ga restauriras,trebace ti tih 25-30 soma koje je dredger spomenuo,tako da nista cudno.

Pa zavisi u kakvom je stanju auto normalno...nije mi prvi put da restauriram neki auto.... Ja kad sam restaurirao kola ja sam uvek bio u nekoj cifri od 4000/5000 eura za kompletnu restauraciju.... Sad trazim e30 M3 za svoju dusu.... Imam Bmw 1802 iz 1974 koji trenutno trebam da restauriram sa alpininim menjacem kompletan sa svim delovima + 2 dvokrilna karburatora weber 40dcoe72/73 i sve to sam kupio 700eura u jednom selu u srbiji...

Link to post
Share on other sites

Pa ako radis ozbiljno samo limarija i farbanje ti je 3000e,sad zavisi koji auto restauriras ,nije isto neki e24 ili 1802.

ja kad radim restauraciju skoljke znaci komplet limariju meni sve izadje manje vise oko 1500e. Dobro ja imam ljede skojima radim. Ja radim komplet mehaniku znaci ustedim tu. Ali komplet peskiranje skoljke popravke limarije radimo iskljucivo sa argoncem, 4 sloja zastite protiv korozije i komplet farbanje znaci kazem ti manje vise oko 1500e sve. 3000e mi deluje malo previse ali zavisi koliko ima da se radi na jednom autu.

Link to post
Share on other sites