Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ode auto za dubai. Nadam se da si mu stavio tropske bubrege.

Sto se mene tice moze covek da stavi sta zeli,njegov je auto ali ovde smo na forumu da diskutujemo,naucimo i sl. a ti nemas pametnija posla nego samo da podj.... narod ovde na forumu sa tvojim sarkasticnim citatim i odgovorima, Sry Percon za Off,over and out

Link to post
Share on other sites

Jeste, jutros sam ustao izmedju pet u pola sest a mozda je bilo i sest i tako razmisljam ajde danas da podjebevam kosmajca. Nisam ja kriv sto se neko prepoznaje u mojim postovina ali to govori o ama a ne o meni. Moje pisanje u ovoj temi nema nikakve veze sa tobom, al ono, bas nikakve, nisi mi bio ni na kraj pameti a tek sad, naknadnim citanjem vidim da si ti zapoceo pricu o bubrezima pa te valjda zato pogodilo. U svakom slucaju, percon zna o cemu se radi i ako bude zeleo objasnice ko prodaje njegov auto u belom svetu i zloupotrebvljava njegovo vreme i novac zarad nekih sitnih interesa.

Link to post
Share on other sites

I ode auto za dubai. Nadam se da si mu stavio tropske bubrege.

Већ продата или се продаје? Можемо ли ми смртници да знамо цену ако ништа друго?

Link to post
Share on other sites

Одмах отишао у Дубаји,људи доле имају очи за овакве ствари...а кад га пре прода нешто се мислим,ниси га ни опрао једном како треба :prankster2: :prankster2: Видех оне добро коцкице са огласа отисле у Скандинавију.....Опасан 325ix,све прати,за похвалу! А Пецони полако се спремај за продају ако одустану ти Арапи,оде то у Скандинавију за пун џак параа :rofl: :rofl: :rofl:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da ostanem dosledan sebi a u interesu ostatka foruma...: moje duboko izvinjenje coveku ciji sam automobil zloupotrebio da bih se reklamirao hiljadama km odavde!!! Opis kao i sve vezano za to je uklonjeno...a Vama drkadzijama sto vodite tudju brigu,lecite sopstvene poslovno-bankrotirane frustracije cackajuci belosvetske forume i trazite "razlog za povod" hvala sto postojite!!...hvala sto ste svakog dana tu i sto bas svakog dana popljujete nekoga javno,likujete nad tim a kao rezultat...opet nista. Ako od mojih poznanika sa foruma neko zaista ima nesto licno da mi zameri...kao i do sada,resicemo kao sto smo i resavali...ljudski i nikako drugacije.

Dubok naklon vlasniku teme i ponovno izvinjenje!!! Ostatak..."svoga posla..."

Link to post
Share on other sites

Nije lepo da nas vredjas i nazivas nekakvim imenima, i okreces stvari na svoju stranu... Nema nista licno, kad zaseres budes spreman i da pojedes, ako treba!

A ovo drugo si hteo da nam das do znanja kako si pun love, da se time hvalis? Ili sta, da kazes kako smo mi ostali tanki i zbog toga manje vredni?!

Link to post
Share on other sites

Pa ovo je fantasticno :D

Umesto da se pokrije usima i sakrije u misiju rupu i crveni jedno mesec dana od blama on jos nesto "dize nos" i proziva one koji njega jadnog prozivaju :D

@percon

Bar ti je dao ideju. Kad ga zavrsis zaradis preterane pare tako sto ga zavaljas na Bliski Istok :D

Mozes i procenat da mu das ako si covek :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...