Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je stvarno jeben auto i sa ukusom sve rađeno,uvijek su mi se sviđali E30 M3 sa jacom motorizacijom dok s14 mi uvijek bio nezanimljiv u M3 jedino kao kolekcionarski primjerak.Posto su mi uvijek bili zanimljivi ovakvi projekti ,zanima me kako bi se auto trebao vozit po zavojima s obzirom da je motor dosta tezak i jos dugacak ?Kakav je raspored tezine ?Bili trebao ic preko nosa s ovim motorom ?Oprostite na ovakvom dugackom pitanju,al eto pratim E30 projekte po stranim forumima s s54,s50,V8 motorima pa me jako zanima,naravno ovo pitam za ugradnju motora bez rezanja pozarnog zida...

Link to post
Share on other sites

Ne znam tacno da ti odgovorim jer ga nisam probao,ali mislim da nije neka drasticna razlika izmedju m20 ili m30 koji su ugradjivani u odnosu na s50 koji je sigurno i laksi od m30.

Link to post
Share on other sites

Ok,S50 bi trebao bit tezak slicno ko m30 mozda cak i tezi,kolko god meni bili zanimljivi ovakvi projekti opet je pitanje jel se isplati stavljat motor s obzirom na tezinu posto je E30 jako lagan auto,al svakako kad budes probao napisi dojmove....

Link to post
Share on other sites

Kolko ja znam to je alpina radila na nacin da su pomicali unazad motor,a sa V8 mislim da nisu problem vozne osobine jer je kratak ,mislim moze se to voziti ljepo al opet me zanima jel recimo s50 E30 ima dovoljno dobre vozne osobine da se vozi na noz...

Link to post
Share on other sites

Kapa dole, Ovo je nov ///M! Svaka cast! sta reci u ovo se upustaju samo pravi ljubitelji.. Bez teksta, Svaka cast za ceo vozni park! Odusevljava me posebno beli e28 528.. Svaki put kad dodjem na forum, moram da pogledam slike iznova, i uvek se nadam da nece puknuti sajt preko kog postavljas slike :shok:

Link to post
Share on other sites

big boss from Pecinci ,Srbija........... Svaka cast...zivci trud angazovanje finansije

Link to post
Share on other sites