Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala,hvala.Trudim se... :D

Jedino gume kameni ratnici iz dimenzije x. Nadji bre neke bolje, to je klizavo. Jedino za nazad za spaljivati

Ma vožnja na njima ne dolazi u obzir.Kupjene su samo da stoje u garaži kao suvenir.Tačnije zamisao je da se stave na alu 14-ice i da stoje u garaži (eventualno neko fotkanje,zbog autentičnosti),dok će zimske gume biti na čeličarama a letnje na 16-icama... :D

Link to post
Share on other sites

Fabrika fabrika fabrika!!! Svaka cast, kad budes doso do kraja bice pravi zmaj. Srecno u daljoj potrazi "fabrike".

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, kad budes doso do kraja bice pravi zmaj. Srecno u daljoj potrazi "fabrike".

Hvala još jedared... :D

Nisam baš siguran kada će to biti,ali bar znam da se polako ali sigurno približavam.

Link to post
Share on other sites

Generalno bolje je polirati auto bez sitnica kao sto su lajsne,plastike itd., i samim tim bi bilo lakse.

Ail registracija i atest izvađenog plina su jedini razlog zbog kog se auto sastavlja,posto je to na redu pre poliranja.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Drugari ostale su još neke stvarčice da se vrate na auto da bi bio kompletan,a onda poliranje i pun gas... :D

Nisam još pravio neke zanimljive sličice ali evo nečega opipljivijeg.Malo je prašnjav obzirom da nije opran od kad se ofarbao ali dobro.

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, bas rradis detaljno i planski... ssvidja mi se sto si stavio zastitu ispod auta, sad si miran. . pratim

Hvala puno... :D

Najviše onako kako obaveze i finansije dozvoljavaju,ali dobro.Super za sada ide.

Ostalo je još svašta nešto da se odradi.Kvalitetno poliranje je primarno a tu su još i spuštanje zadnjeg dela (opruge ili nabavka gewindi),sređivanje felni,izrada bočnih nalepnica,nabavka novog zadnjeg lonca,čišćenje dizni i kao nešto što bih ostavio za kraj a to je reparacija vinila na sedištima i to samo pod uslovom da se nađe isti model šare.

Link to post
Share on other sites

Izvinite drugari imao sam malih problema sa tehnoligijom pa poslednja dva posta nemaju veze sa vezom... :D

Evo nekih slika što sam obećao.

e334m.jpg

ixuivs.jpg

nlc57a.jpg

o7vrd2.jpg

2q862s2.jpg

10d5qhk.jpg

2w6uq9d.jpg

Ostale su još neke sitnice da se vrate što možete primetiti i sami,ali jednostavno nemam vremena... :D

Link to post
Share on other sites

Place za felnama, ovako je bombona.

Od estetskih stvari ostalo je još da se odluči hocu li kupovati gewinde ili cu praviti fabričke,jer visina je napred dobra samo je potrebno da se pozadi spusti.

A što se tiče felni isto tako razmišljam dal da ostanem na ovim (potrebno je da se srede,poliranje falca i farbanje srca u fabricku boju...) ili da ga stavim na neke lepe 16-ice.

Link to post
Share on other sites