Recommended Posts

Unapred se izvinjavam ukoliko je ova tema već postavljena,ali ja nisam uspeo da je nađem...imajte na umu da sam nov-ako je za utehu. :rolleyes: Dakle,potrebna mi je preporuka za letnje gume: uslov je da budu nove i neka jeftinija klasa. Kakvo je vaše mišljenje: BF Goodrich Go-Grip, Tigar ili Sava? To je cenovni rang u kojem bih se kretao(4500-5500 max),obzirom da planiram da kupim sve četiri. Ukoliko imate preporuku i za nekog drugog proizvođača-bez ustručavanja. Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Uffff... :unsure: Teska muka... Moja ti je preporuka bolje uzmi dve polovne da izguraju leto i dve nove malo boljeg proizvodjaca (conti, michelin, pirelli..) i stavi ih nazad... A sl. leto jos dve nove i imas komplet koji ce trajati duze od svih "tigrova i sava" ...

Ili uzmi "BF Goodrich" (za njih ne znam kakve su), ali najverovatnije da su bolje od T i S...

Tigar i Sava mogu da prodju kao zimske gume (i to je pitanje) a za leto NIKAKO...

To je moje misljenje... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Manje-više izbor sam suzio na: BF Goodirch G-Grip, Fulda Eco control ili Hankook. Želeo bih da čujem vaša iskustva/savete, kao i preporuke po tome gde je najisplativija kupovina(prventstveno na čekove). Novi Sad ili Beograd- svejedno je... Dimenzije: 195/65/15. Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Uffff... :unsure: Teska muka... Moja ti je preporuka bolje uzmi dve polovne da izguraju leto i dve nove malo boljeg proizvodjaca (conti, michelin, pirelli..) i stavi ih nazad... A sl. leto jos dve nove i imas komplet koji ce trajati duze od svih "tigrova i sava" ...

Ili uzmi "BF Goodrich" (za njih ne znam kakve su), ali najverovatnije da su bolje od T i S...

Tigar i Sava mogu da prodju kao zimske gume (i to je pitanje) a za leto NIKAKO...

To je moje misljenje... :prankster2:

Al si se iskenjao za sve pare, savu probaj pa onda pricaj. Bf goodrich ti je dobra samo sto je strano ime? Nagradno pitanje za tebe, da li si nekad u zivotu pazario novu gumu?

Link to post
Share on other sites

Al si se iskenjao za sve pare, savu probaj pa onda pricaj. Bf goodrich ti je dobra samo sto je strano ime? Nagradno pitanje za tebe, da li si nekad u zivotu pazario novu gumu?

Savu sam vozio (letnju) i ne vredi ni za K...C . Rekao sam svoje misljenje i iskustva. Koliko sam ja guma potrosio decko ti neces potrositi ni da jos 5 godina driftujes na Miseluku . Zato NE KENJAJ ti i ne pravi se pametan mnogo... Pun forum "vas" prepametnih koji jedva cekate da izprozivate nekoga (a da ga pritom ne znate licno) !

Link to post
Share on other sites