Recommended Posts

trebali bi vec da pocnemo sa organizacijom ....

Link to post
Share on other sites
Dakle,23 i 24 avgusta organizuje se 402m u BGu,ali umesto u Batajnici,odrzace se u Bulevaru Nikole Tesle.Pa momci ....spremajte bmwejce ;)

Spreman...

Samo bez nalepnica ove godine...

Link to post
Share on other sites

na gledanje dosta, na trkanje retko koji bmw !!!

...a sto se tice yuga nemoj da si siguran, jesi video prosle godine kako je isao srebrni sa nitrom ??? 1.3 !

Link to post
Share on other sites

ne mora iz regate dovoljan je dobro nabrijan 1.3 !!! posle par potezanja u gradu NN vozac kockice 2.5 nije smeo da utvrdi gradivo na dragu u pancevu ! ;)

Link to post
Share on other sites

Je..b ga svabe guraju po 1400 ks u M5 i guraju na 8 sekundi a mi nemozemo ni 11 da prevalimo pa kakav je to fazon.

Drugo to 1 na 1 je samo ko koliko para uvali u kantu sa sto jacim motorom + nitro + turbo + automatik = ponosni ( mamlaz) vlasnik titule 1na 1

I nije bas neki fazon jer umece vozaca nepostoji nego samo dzepp i lovva.

Za trku jesam ali na nekoj stazi na vreme ili ako neko sme i klasicna trka jer tu je adrenalin u meni i automobilu a ne ko kod ovih 402.

Mislim da je to 402 samo za amere sa debelim dzepovima i debilnim idejama da je to sport a ustvari nije jer dovoljno je da dodje neko sa bugatijem u fabrickom stanju pa svi ostali samo da odgledaju semafor i da idu kuci.

Mislim da ste moje stanje svesti primili k znanju.

Pozdrav momci i batalite se americkih "sportova" jer mi smo u SRBIJI gde te fore ne pale nego se samo zamajavamo umesto da taj trud uguramo u nesto plemenitije od tog glupog sporta za americke degene i kretene.

Link to post
Share on other sites

Kod nas je najbrži onaj ko je poslednji kupio gume jel?

hehehhehe...

Šta fali 402?

Lepo može da se oceni ljutina, kao i na kilometru...

Evo od BMW-a će biti jedan race E34 na E34, 2.5 24v i 3.5 CNG...

Link to post
Share on other sites

sad procitah topic ako je to tacno onda......polako da se spremamo :D :preved: ja sam uvek za..

Link to post
Share on other sites

jos kad ne bi skretali sa teme ...

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

zasatrela je tema,ali zanima me kako,prijavim se...i po kom principu se raspodeljuje u grupe

od koliko do koliko konja ide jedna grupa?

Link to post
Share on other sites