Recommended Posts

zasatrela je tema,ali zanima me kako,prijavim se...i po kom principu se raspodeljuje u grupe

od koliko do koliko konja ide jedna grupa?

recimo da bi sa 320 bio u klasi preko 15 sekundi i verovatno bi te dobio neki punto 1.4 turbo ili tako nesto,tako da ti to ne treba..

Link to post
Share on other sites

ovaj auto sam kupio od decka iz kluba koji vise nije u njemu ne zanam sto,ali on je sa njim isao na 402m i poprilicno je bio dobar

ne znam sta mu je radio,konjaza i to sve...moracu da ga zovem jer se nisam setio da ga pitam....i naravno hocu jos da dodam konja,ubrzavanje i tako to... !

Link to post
Share on other sites

sa 320 u svojoj klasi ces imati najbolji zvuk jer ce svi ostali imati 3 ili 4 zill max....

Link to post
Share on other sites
naravno hocu jos da dodam konja,ubrzavanje i tako to... !

a kakav ti je tacno plan za dodovanje konja, ubrznjanja i tako toga. koliki je budzet u pitanju?

Link to post
Share on other sites

pa pazi nista preterano da ja bacam pare,nemam za bacanje :P

hteo bih par saveta od kolega iz kluba,gde,koliko,kako par saveta cisto da znam :)

sta uraditi za vecu konjazu,gde...sta je potrebno :)

a za pare cemo da vidimo samo vi pisite

Link to post
Share on other sites

Sjasite sa decka....

@Filip

Nemoj da se maltretiras za dzabe...

Link to post
Share on other sites

Sjasite sa decka....

@Filip

Nemoj da se maltretiras za dzabe...

za sad je to onda skupa investicija :) koliko vidim,odradicu neki chip u SM tuning-u 250e nekih 20 konja,ali sigurno jedno 5 manje

ali koliko ce mi to znaciti a ljudi?

Link to post
Share on other sites

za sad je to onda skupa investicija :) koliko vidim,odradicu neki chip u SM tuning-u 250e nekih 20 konja,ali sigurno jedno 5 manje

ali koliko ce mi to znaciti a ljudi?

ne bacaj pare bezveze! kupi jaci motor, od tuninga tih motora nema vajde, preskupo je u odnosu sta dobijas... za 250e kupis ceo 3.5 pa da vidis zabave za 200 i kusur konja...

Link to post
Share on other sites

Dobro kolege razumeo sam :) hvala na savetima puno stvarno

sad znam kojim putem da idem

kako se krecu cene 2,5 ili 3,5 ?

Link to post
Share on other sites

to ti on kaze preko telefona 1000e a u stvarnosti na kraju izadje 1300e a to bi znao da si nekad radio nekad nesto sa njim ili nekim drugim majstorom....

Link to post
Share on other sites