Recommended Posts

Možete da ih napravite od inox poliranog lima debljine 0.6mm ili 0.8mm a može i od alu lima pa da se polira. 

Ja sam drugaru pravio od inox cevke, Ima defi cajgere okrugle, isekao bonsekom prstenove od cevke, čini mi se da je bilo 38 ili 42mm fi, nesećam se. 

 

Link to post
Share on other sites

Bata Mirsade, prstenovi mogu da se naprave i od plastike, i ofarbaju srebro nitratom da budu metalik, boja sjajno srebrna, mogu i od inox lima da se naprave. 

To je prosto napraviti. 

Postavi sliku odo metra, ali neverujem da košta više od 1000dindzi da se napravi, da se savije, da se ispolira skočbrajtom, najbolje je od inox lima, savije se oko neke cevke da dobije zakrivljenje, inox lim je krut, odličan za taj poduhvat. 

Ako je odo metar ili cajger dole ravan, na stegu se izravnja i tigom pecne, obrusi i to je sve. 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja sam imao one sa kupujem prodajem te od 800din i bili zalepljeni, i dosta ljudi je pohvalilo kako je lepa tabla ovo ono, ali uvek sam primecivao deformitet blagi, tanji su nego sto bi trebalo pa kad se zalepi nije to to, bode oci pogotovo ko je perfekcionista poput mene, i prosto sam ih pocupo i porucio one JOM nemacki kao kvalitet, posle 2 dana stigli, i stvarno na klik su legli perfektno izgledaju, jos onaj odsjaj kad se upali pozicija se preslikava instrument tabla na prstenovima, stvarno izgleda kao da je fabricki imao to. Eto to je moje iskustvo i topla preporuka za tu varijantu JOM proizvodjaca.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
8 hours ago, filip11314 said:

Je l prodaje neko povoljno prstenove za E46?

Ja sam kupovao za oba auta (i jos poneki) od ovog lika https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Oprema/LED-sijalice-diode-i-trake/BMW-Angel-eyes-prstenovi-28776754-oglas.htm?filter_id=278281737

Maksimalno korektan i za sada traju bez ikakve frke (vise od 5-6 god na e36, i preko 3 na e46).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 11/14/2019 at 11:24 PM, filip11314 said:

Mislio sam na prstenove za instrument tablu. Valjda je i ova tema o tome. 

Nisam video, sorry ...

Ja bi mozda pazario gloss crne ... deluju mi sik ali se nisam bavio time jos ... :)

Link to post
Share on other sites