Bmw e30 M-Tech branici i sajtne


Recommended Posts

Sve sto sam nasao u vezi njih je zastarelo, mislio sam da mozda imate nesto novo :)

"Nemamo" a i ti si sada "nas"(forumas)pa nemas ni ti.Retko naidje to,a kada naidje nema se para i kada se cuje cena odmah se odustane.Racunaj na 500+eura komplet.i to koji ce morati na farbanje na smirlganje itd...

Link to post
Share on other sites

Au, razocarao sam se... Probacu da kopam jos, ali e-bay mi je poslednja opcija. Dok nadjem nekog da mi skine sa e-baya, ju ju komplikacija :)

Nije to nikakva komplikacija ako imas kes. Imas coveka koji to radi, ima njegova tema ovde na forumu ;)

Link to post
Share on other sites

Ako konstantno juris i cekas na e-bayu komad po komad, mozes za 300e da kupis ceo set... Ali ko ce ga znati da li je krivo, usukano, itd...

E nek si ziv i zdrav....skoro se nisam ovako nasmejao....

Link to post
Share on other sites

http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/kfz-zubehoer-motorradteile/bmw-m-technik-2-neu-front-heckschuerze-schweller-seiten-118565114/

Ovo je verovatno greska sa jednom devetkom vise.....ne vredi ovaj poliesterski polu set 1000e????

Sad cu da mu pošaljem poruku da je kod nas nizak standard pa da nam odlije te delove po 30e kom...

Uzgred kliknite na oglasu na -Weitere Anzeigen von diesem User-nalazi se ispod cene i pogledajte koliko kostaju poliester delovi skoro nikakvog kvaliteta....STOJIM IZA MOJIH RECI JER SAM ISAO DA GLEDAM TE DELOVE PRE NEGO STO SAM POCEO SAM DA IH LIJEM....

Link to post
Share on other sites

http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/kfz-zubehoer-motorradteile/bmw-m-technik-2-neu-front-heckschuerze-schweller-seiten-118565114/

Ovo je verovatno greska sa jednom devetkom vise.....ne vredi ovaj poliesterski polu set 1000e????

Sad cu da mu pošaljem poruku da je kod nas nizak standard pa da nam odlije te delove po 30e kom...

Uzgred kliknite na oglasu na -Weitere Anzeigen von diesem User-nalazi se ispod cene i pogledajte koliko kostaju poliester delovi skoro nikakvog kvaliteta....STOJIM IZA MOJIH RECI JER SAM ISAO DA GLEDAM TE DELOVE PRE NEGO STO SAM POCEO SAM DA IH LIJEM....

kad vec saljes njima poruku, posalji odma i u deltu da spuste cenu novih vozila za 70 posto posto nam je standard nizak pa da mozemo i mi da kupimo neku novu bengulu. i molim te doniraj u pecince jedan m-ov volan za e46 da se moj drugar obraduje posto nema para da ga kupi :D

Link to post
Share on other sites

Imao je za oko 100 dolara prednji spojler M-Tech 2 pre neki dan. 10 na stanju, raspordali su se za jedan dan... Sada o kakvom kvalitetu je rec, to ne bih znao...

Nisam proveravao za e46 i e9*, kakvo je stanje za M branike kod ova dva modela kod nas? Koja je cena za njih?

Link to post
Share on other sites

kad vec saljes njima poruku, posalji odma i u deltu da spuste cenu novih vozila za 70 posto posto nam je standard nizak pa da mozemo i mi da kupimo neku novu bengulu. i molim te doniraj u pecince jedan m-ov volan za e46 da se moj drugar obraduje posto nema para da ga kupi :D

Jesi prodao volan?

Link to post
Share on other sites