Recommended Posts

Skoro sam zamenio zadnji desni podizac jer je stari pukao,pa sam resio da se pozabavim problemom oko stuje na podizacima

problem je u tome sto prozore sve spustam normalno,ali kad dizem prozore 2 sukunde dize i stane pa moram iz delova da ih dizem

osim zadnjeg levog koji normalno radi...

proveravao sam napon na dzeku koji dolazi,kada spustam prozor konstantno je isti napon,ali kad dizem prozor napona ima 2 sekunde i samo padne na NULA.

Kapiram da struja dolazi sa releja koji su ispod zadnjeg sedista,ali tu kad zadjem nista mi nije jasno :D pa ako je neko voljan da pomogne, nemam od koga u komsiluku da probam daj modul sa relejima da li su oni u problemu

Link to post
Share on other sites

A da probas da malo kedere kroz koje ide prozor podmazes silikonom vremenom se osuse pa prozor teze ide i kad uspori bimetal u motoru ga ugasi jel oseti veliki otpor pa da spreci crkavanje motora ! Isti problem sam imao na kocki i tako sam ga resio !

Link to post
Share on other sites

Nije problem u tome,obrnuo sam plus i minus,onda normalno dizem prozor,a onda kad spustam moram iz delova.

Juce me je zvao Vranjin, objasnio mi je sta da pogledam,malo smo suzili problem.

Kad rukom drzim relej za podizanje on ga dize normalno.

Link to post
Share on other sites