Kako skinuti???


Recommended Posts

Jel moze neko da mi napise,posalje neki link objasnjenja ili sl. kako se skida lajsna sa kedera soferke i zadnjeg stakla na E30...? Moja je naravno pozutela od sunca,pa sam kupio crne,ali decko od koga sam kupio mi rece da pazim kako skidam ili moze da pukne staklo... :unsure:

Link to post
Share on other sites

Vec sam gledao ovaj klip,samo mi nije jasno,da bih zamenio lajsnu,moram da skidam soferku pa tada da stavim novu na keder,ili mogu samo da skinem lajsnu i da uglavim bez skidanja stakla...? :)

Link to post
Share on other sites

Nije to bas lako uglaviti, vidi kad bude toplo pa polako srafcigerima razdvajas keder i uglavljujes lajsnu

Mada sam cuo da ta crna lajsna od novijeg tipa ne moze u keder od starog tipa gde je ona sjajna lajsna

Tako da lepo to zastiti, osmirglaj i ofarbaj i milina :)

Link to post
Share on other sites

kod skidanja nema teorije da pukne i treba ti bukvalno 15 sekundi da je skines. izvuces srafcigerom onaj aluminijumski osigurac na sredini i izvuces lajsnu rukom,nema sta da pazis,izvuci je kako hoces,nema sanse da pukne staklo.

eeeeeeee na montiranju krece SEX ako nemas alat,idi u glas servis ako nemas strpljenja

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima... :)

Idem u Glass Servis ovih dana... Sto rece 325ixA,oprosticu se od crvene,tj verovatno od dve crvene,posto treba da menjam i na zadnjem staklu. :)

@Marudza: Lako da izadje,al tesko ulazi... :D To me j*be... :lol:

Link to post
Share on other sites

Mozes i sa nekim starim tankim nozicem i silikon sprej ako imas.. Ja sam i zimi vracao, prvi put se namucio malo, posle nekoliko puta samo ide.. Ako nisi siguran u sebe daj nekom ko je radio. Mada u Glass ako ti razbiju soferku, ne odgovaraju, to uvek napomenu

Link to post
Share on other sites